Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası denetimden geçti

20
Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası(LTSO), TOBB akreditasyon (Beş Yıldızlı Hizmet Anlayışı) denetiminden başarıyla geçti.
Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası(LTSO), TOBB akreditasyon (Beş Yıldızlı Hizmet Anlayışı) denetiminden başarıyla geçti.
Türk Loydu Baş Denetçisi S.Taner Gündüz ve TOBB Kobi Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Altuğ Gül tarafından gerçekleştirilen denetimde Yönetim Kurulu Başkanı A.Ergin Okandeniz, Meclis Başkanı Zafer Girgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve oda personeli yer aldı.
Gün boyunca süren denetimde LTSO’nun hizmet anlayışı, şeffaflık politikaları, üyeleriyle olan ilişkileri, bilişim altyapısı gibi konular detaylı bir şekilde incelendi.
Toplantı sonunda söz alan S.Taner Gündüz “Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirdiğimiz bugün ki denetimimizde kararlı bir yönetim, genç ve heyecanlı bir ekiple karşılaştık. Verimli bir denetim oldu. LTSO’nun diğer odalara örnek olabilecek iyi uygulamaları var. Denetim sırasında gördüğümüz eksiklikleri de daha sonra rapor halinde ulaştıracağız. LTSO’nun akreditasyonuyla ilgili olumlu raporumuzu TOBB’a ileteceğiz. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.
Henüz 1.5 yıllık bir yönetim olduklarını belirten Başkan Okandeniz, “Bu kısa süre içerisinde bugün geldiğimiz nokta bizim için çok önemli. Bizim temel ilkemiz bir yerde konusu geçtiği zaman Üyelerimize LTSO iyi ki var, yaptığı hizmetlerle bölgemize çok faydalı oluyor dedirtebilmek. Bizi bu noktaya taşıyan başta seçim süresince bizlere güvenip arkamızda duran tüm üyelerimiz olmak üzere, Meclisimize, Yönetim Kurulumuza ve personelimize teşekkür ediyorum.” dedi. 
TOBB Akreditasyon Sistemi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin odaların hizmet kalitesini arttırılması ve tüm odaların eşit seviyede hizmet verebilmesi amacıyla geliştirdiği bir kalite standardı. Odalar denetim süreci içerisinde standardı yerine getirenler, gördüğü eksiklikleri tamamlayıp hizmetlerini bir üst seviyeye taşıyanlar ve tüm faydalı çalışmaları gelenek haline getirmiş odalar olarak sınıflara ayrılıyor.
Daha sonra LTSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Ergin Okandeniz, Yönetim Kurulu Üyeleri,  Türk Loydu Baş Denetçisi S.Taner Gündüz ve TOBB Kobi Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Altuğ GÜL, LTSO çalışanlarıyla birlikte bir anı fotoğrafı çektirdiler ve LTSO personelini kutlayarak odadan ayrıldılar. (Kadir Sinici)
       

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.