Lüleburgaz Sosyal Güvenlik Merkezi 30 Aralık’ta hizmette

17
* Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Lüleburgaz Sosyal Güvenlik Merkezi’nin 30 Aralık’ta hizmet vermeye başlayacağı bildirildi.

HABER MERKEZİ
Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur’luların işlemlerinin birleştirilerek tek çatı altında toplanması ile oluşturulan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırklareli’nde yapılanma çalışmalarını hızla sürdürüyor. Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Bayram ve personelinin yoğun çabası ile gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında ilk olarak Vize’de Sosyal Güvenlik Merkezi geçtiğimiz aylarda hizmete girmişti.
Kuruluş felsefesinde vatandaş odaklı hizmet anlayışını benimseyen Kurum şimdi de Lüleburgaz’da Sosyal Güvenlik Merkezi’ni hayata geçirmeye hazırlanıyor.
İl Müdürü Mehmet Bayram yapılan çalışma ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Vatandaşlarımıza çok modern fiziki ortamda, zaman kaybından, bürokrasiden uzak, güler yüzlü ve çağdaş hizmet vermenin heyecanı ile 30 Aralık 2009 tarihinde Lüleburgaz Stadyumu karşısındaki Murat Hüdavendigar Caddesi üzerindeki yeni hizmet binasında hizmet vermeye başlayacaktır.
Hizmet kalitesi ve konfor anlamında Trakya’nın en büyük, Türkiye’nin de sayılı hizmet birimlerinden birisi olacak Lüleburgaz Sosyal Güvenlik Merkezimizde tüm personelimiz, vatandaşlarımıza hizmeti ayağına getirmenin gurur ve onurunu yaşamaktadır.” (s) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here