Lüleburgaz Doğa Koleji 21 Ağustos’ta kapılarını açıyor

31
Ocak 2014 tarihinde yapımına başlanan Lüleburgaz Doğa Koleji tamamlanma aşamasına yaklaşırken..
HABER MERKEZİ
Ocak 2014 tarihinde yapımına başlanan Lüleburgaz Doğa Koleji tamamlanma aşamasına yaklaşırken 21 Ağustos 2014 Perşembe gününden itibaren yöneticiler, halkla ilişkiler ekibi ve eğitim kadrosu okulda hazır bulunacaklar. 1000 öğrenci kapasiteli ve kampüs statüsünde olan Lüleburgaz Doğa Koleji, eğitim yönünden öğrencilere gereken bütün imkanı sunarak gelecek nesilleri yetiştirecek.
Okul yöneticileri öğrencilerini en iyi şekilde yetiştirme hedefiyle, modern eğitim anlayışını teknoloji ile birleştirerek kampüsün teknik altyapısının hazır olduğunu ifade ederek şunları kaydettiler:
“Anaokulu, İlkokul, Ortaokulu ve Lise Bölümleri açılacak olup;  tüm kademe öğrencileri, dünya vatandaşı yetkinliğine sahip, özverili, evrensel ve yerel değerlere önem veren dinamik eğitim kadrosuyla 15 Eylül’de eğitim-öğretime başlayacak. Sınıflarında fiber internet kullanımı, android alt yapısı, sınıf önü info ekranları ve Vestel akıllı tahtalarıyla donatılmış 40 dersliği ile öğrencilerine interaktif eğitim imkânı sağlayacak olmasının yanında; Lüleburgaz Kampüs’ünde başta sanat sokağı olmak üzere, yüzme havuzu,3D, drama, satranç, resim ve müzik derslikleri, kapalı spor salonu, kütüphane, laboratuarlar, yemekhane, kantin, doğa store, idari ofisleri, çok amaçlı atölyeler ve 340 kişilik konferans salonunu barındırıyor olacak.” 
Kurucu Erdal Karakuş; “Şubat Ayı’ndan itibaren tüm kademe sınıflarına veli ve öğrencilerimiz tarafından gösterilen yoğun ilgi için Lüleburgaz ve bölge halkına teşekkür ediyorum. Çocuklarının eğitimi söz konusu olduğunda ailelerin gösterdiği hassasiyet-bilinci ile bizlerde eğitimci ve idealist yaklaşımımızı birleştirerek çocuklarımıza en iyi eğitimi vereceğiz” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here