Lüleburgaz Belediye Meclis Üyesi Gürbüz Uzunerdem vefat etti

20
Kırklareli’nin Lüleburgaz Belediye Meclis Üyesi Taksici Gürbüz Uzunerdem ani bir şekilde rahatsızlanarak hayatını kaybetti.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Lüleburgaz Belediye Meclis Üyesi Taksici Gürbüz Uzunerdem ani bir şekilde rahatsızlanarak hayatını kaybetti.
İddialara göre, 31 Ağustos 2013 Cumartesi günü sabah saatlerinde kol ağrısı ve mide bulantısı ile en yakın tıp merkezine giden Gürbüz Uzunerdem daha da fenalaşarak şuurunu da kaybetti. Kalbi duran Gürbüz Uzunerdem’e yapılan tüm tıbbi müdahaleler sonuç vermedi.  11.30 sıralarında hayatını kaybeden Merhum Gürbüz Uzunerdem, Birlik Taksi Durağını, CHP siyasetinin uğrak yeri yapmıştı.
Belediye Başkanı Emin Halebak’ın da sık sık uğrayarak sohbet ettiği Birlik Taksi Durağı Merhum Gürbüz Uzunerdem’in sayesinde dolup taşıyordu. Başkan Halebak’ın çok yakın dostu ve Meclis Üyesi Merhum Gürbüz Uzunerdem, Lüleburgaz halkının da çok sevdiği bir meclis üyesiydi.
Merhum Gürbüz Uzunerdem’in ani ölümü Lüleburgaz CHP camiasında şok etkisi yaptı. Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek Acı Haberi Facebook hesabından duyurdu. Merhum Gürbüz Uzunerdem’in kaybından üzüntülerini belirten Vekil Dibek, CHP Örgütü’ne ve aile yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulundu.
Cankurt Medya Grup çalışanlarım olarak 1 Eylül 2013 Pazar günü öğle namazını müteakiben toprağa verilen, Merhum Gürbüz Uzunerdem’e Allahtan rahmet diler, CHP Lüleburgaz camiasına, Birlik Taksi Durağı esnafına ve kederli ailesine başsağlığı dileriz. (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here