LTSO’ya “Beş Yıldızlı Hizmet Sertifikası” verildi

24
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) 29 Ocak 2015 Perşembe günü gerçekleştirilen Akreditasyon Sertifika Töreni’nde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu;…
HABER MERKEZİ
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) 29 Ocak 2015 Perşembe günü gerçekleştirilen Akreditasyon Sertifika Töreni’nde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı  Fikri Işık ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Kurulu Başkanı Halim Mete tarafından Lüleburgaz TSO Başkanı A.Ergin Okandeniz ve Akreditasyon Heyetine “Beş Yıldızlı Hizmet Sertifikası” ve “Plaket”i görkemli bir törenle takdim edildi. 
Lüleburgaz TSO Başkanı A. Ergin Okandeniz yaptığı açıklamasında; “Üyelerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla girdiğimiz bu yolda hiçbir danışmanla çalışmadan üstün gayret ve özveri ile çalışan personelimize, süreçte personelimizin yanında olan Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerimize de gösterdikleri destek ve katılımdan dolayı teşekkürlerimi sunar,elde etmiş olduğumuz bu başarıyı devamlı kılmak ve üyelerimize sunduğumuz hizmeti daha iyi ve daha kaliteli olmasını hedefliyoruz” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here