LTSO’dan Eğitim’e montlu destek

17
Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) tarafından ilçede eğitim gören ihtiyaç sahibi 700 öğrenciye mont yardımında bulunuldu.
HABER MERKEZİ
Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) tarafından ilçede eğitim gören ihtiyaç sahibi 700 öğrenciye mont yardımında bulunuldu.
Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Ergin Okandeniz, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri’nin de katılımlarıyla düzenlenen bir programla 700 mont teslim edildi.
Yardımın ilçedeki köy okullarını da kapsadığını belirten Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Ergin Okandeniz; “Her yıl geleneksel olarak eğitim ve öğretim yılı başında ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yönelik mont yardımlarının dağıtımına bu sene de başlamış bulunuyoruz. Bu yıl 700 ihtiyaç sahibi öğrencimize mont yardımında bulunduk. Ben bu anlamda bizlere yardımcı olan okullardaki müdürlerimize, öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Bu yardımlarımızı her sene arttırarak devam ettirmek istiyoruz” dedi.
Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin’de bu örnek ve olumlu davranışlarından dolayı Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nı kutladıklarını ifade etti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here