LTSO Ankara’da

46
* Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB)  düzenlenecek olan “Oda ve Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri”ne katılmak üzere Ankara’ya gitti.
HABER MERKEZİ
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Oda ve Borsalardaki 10 bine yakın Meclis Üyesi için bilgilendirme seminerleri düzenliyor. 3’er gün süren programlar Oda ve Borsa Kanunları, TEPAV, TOBB iştirakleri, kişisel gelişim, ekonomi, finans ve protokol kuralları eğitimlerini içeriyor. 
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, günümüz dünyasında bilginin en önemli servet olduğuna dikkat çekerek, 10 bine yakın Meclis Üyesi’nin bilgilendirilmesi projesinin, Odalar Birliği tarihinde bir “İlk” olduğunu vurgulayarak bu projenin startını verdi.
Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO), 13-14-15 Şubat 2015 tarihlerinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve TOBB ETÜ Üniversitesi Yerleşkesi’nde gerçekleşecek, TOBB ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nin (TOBB ETÜ SEM) birlikte hazırladıkları “Oda ve Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri”ne katılacak. Oda Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri’ne 3 gün boyunca yoğun olarak katılacakları program sonunda TOBB Eğitim Müdürü Halil Sait Güler tarafından “Eğitim Sertifikası” verilecek. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here