LÖSEV’e kayıtlı aileler İftar yemeğinde buluştu

19
LÖSEV Ramazan Ayı boyunca Türkiye genelinde yaklaşık 11 bin lösemili çocuk ve ailesine Ramazan yardımı dağıtacak.
HABER MERKEZİ
 Vakıf her yıl olduğu gibi bu yıl da, yardımlaşma duygusunun farklı bir anlam kazandığı Ramazan Ayı boyunca lösemili ailelere iftar yemeği verecek ve yalnız bırakmayacak. 
Bu kapsamda LÖSEV İstanbul Şubesi tarafından Trakya’da lösemili çocuklara ve ailelerine iftar yemeği vermeye başladı. İlk olarak iftar yemeğini Edirne’de başlatan LÖSEV İstanbul Şubesi ikinci iftar yemeğini Kırklareli’de verdi.
Yaklaşık 25 kişiye verilen iftar yemeğinde, aileler çocuklarıyla birlikte hayata sıkıca tutulması hedeflendi. LÖSEV İstanbul Şubesi Sosyal Hizmet Uzmanı Selcan Sezer Ramazan Ayı’nın birlik beraberlik ayı olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi:
“Ramazan Ayı birlik beraberlik ayı demek dolayısıyla ailelerimiz ile beraber her zaman her fırsatı değerlendirerek bir araya gelmeye çalışıyoruz. Ramazan Ayı bu anlamda çok büyük bir fırsat bizler için. Çok sık Kırklareli’ne gelemiyoruz belki ama geldiğimiz zaman ailelerimizle hep beraber olmaya çalışıyoruz. Ailelerimizle birlikte anılarımızı paylaşıyoruz, gelecek dönemlerde neler yapabiliriz onu konuşuyoruz” dedi. (Şahin Gin) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here