Longozları Turizm Fuarı’nda tanıtacak

18
Longozları Turizm Fuarı’nda tanıtacak

Iğneada Doğal Ekosistemi Koruma ve Bölgesel Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Orhan Uyanık, 11- 14 Şubat tarihleri arasında Istanbul’da yapılacak olan Turizm Fuarı’nda Iğneada Longoz(Subasar) Ormanları’nı tanıtacak. TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na(EMITT) Iğneada Resort Hotel&SPA adına katılacak olan Uyanık, Avrupa’nın en büyük Dünya’nın ise ikinci büyüklükteki Iğneada Longoz Ormanları’na fuar kapsamında dikkat çekecek.

2007 yılında milli park ilan edilen Longoz Ormanları’nı uzun yıllardır araştıran ve bölge hakkında nitelikli bilgi ve donelere sahip olan Orhan Uyanık, ayrıca bölgenin korunmasında da bu zamana önemli rol oynadı.

09 Şubat Salı günü Istanbul’a hareket edecek olan Uyanık, fuar çerçevesinde Iğneada Longoz Ormanları’nı fuar katılımcılarının beğenisine sunacak. Iğneada ve özellikle Longoz Ormanları hakkında bilinmeyenleri “Benim Cennetim Iğneada kitabında dile getiren Orhan Uyanık’a bu özverili çalışmalarından dolayı biz de Önadım Medya Grubu olarak tebrik ediyor, Turizm Fuarı’nda başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.