Listeler yarışıyor Dananın kuyruğu bugün kopuyor

9
* Kırklareli Ticaret Borsası’nda bugün yapılacak olan seçim ile yeni Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri belirlenecek. Yapılacak seçimlerde mevcut Başkan Turhan Altıntel ile Mehmet Emin Doğu’nun listesi yarışacak.
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Ticaret Borsası’nda bugün seçim heyecanı yaşanacak. Saat 10.00’da Kırklareli Ticaret Borsası’nda yapılacak olan Olağan Genel Kurul ile yeni Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri belirlenecek.
Yapılacak olan Kırklareli Ticaret Borsası’nın Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Turhan Altıntel ile Mehmet Emin Doğu’nun listesi yarışacak. Saat 16.00’da açılacak sandıktan çıkacak oylar ya mevcut Başkan Turhan Altıntel’in görevine devam etmesini sağlayacak yada Mehmet Emin Doğu’yu Kırklareli Ticaret Borsası’nın yeni Başkanı yapacak.
Bugünkü seçimler öncesinde herhangi sürpriz isimlerin adaylık için çıkmaması durumunda, şu ana kadar yapılacak olan seçimlerde adaylıklarını açıklayan mevcut Başkan Turhan Altıntel ile Mehmet Emin Doğu’nun listelerinin yarışması bekleniyor. 
Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak Kırklareli Ticaret Borsası’nın yapılacak olan Olağan Genel Kurulu’nun tüm Kırklareli’ye ve Aday olanlara hayırlı olmasını temenni ediyoruz. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.