Ligin 2. yarısındaki hedefimiz “Play-Off”

16
TFF Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Kırklarelispor Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Can, 2. ligin ikinci yarıdaki hedeflerini Play-Off olarak belirlediklerini söyledi.
HABER MERKEZİ
Çalışmaların şimdiden başladığını ifade eden Can, 3 Ocak 2012’de yapılacak olan Antalya’daki kampa tam kadro ile gitmek istediklerini vurgulayarak şunları söyledi;
“İlkyarı henüz daha bitmeden hedeflediğimiz 21 puana ulaştık. Ligde şuanda 7. sıradayız. 2. ligde yeni olmamıza rağmen ligde iyi konumdayız. İkinci yarıda yapacağımız nokta transferler ile ikinci yarıdaki hedefimizi Play-Off olarak belirledik. Bunun içinde Antrenörümüz Bilgin Erdem’in vereceği rapor doğrultusunda takımda gidecek ve kalacaklar belli olacak. Son duruma göre takımdaki eksikliklerimizi tamamlayacağız. 3 Ocak 2012 tarihinde başlayacak ve yaklaşık 10 gün sürecek olan Antalya’daki kampa tam kadro gitmek istiyoruz. Takımın performansından memnunuz ve yapacağımız transferler ile ligin ikinci yarısında Play-Off olacağımıza inanıyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımız başladı. İnşallah ligi iyi sonuçla bitirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here