Lider Lüleburgazdan kayıpsız döndü; Yıldırımspor : 1 – Kırklarelispor :3

11
Lider Lüleburgazdan kayıpsız döndü; Yıldırımspor : 1 – Kırklarelispor :3

8 Kasım Pazar günü Lüleburgaz toprak sahasında saat 14:00 da oynanan Yıldırımspor-Kırklarelispor maçında gülen taraf yine Kırklarelispor oldu.

Mücadelede Yıldırımspor;  1-Gökhan  2-Anıl  3-Akın  4-Soner  5-Yiğit  6- Sertcan 7-Hüseyin 8-Anıl Yaraz-9-Tunç 10-Iskender 11-Rıdvan,  Kırklarelispor; 39- Serkan 2-Tarık 3-Emre 4-Hasan 5-Gökmen 6-Uğur 7-Melih 8-Göksel 9-Eray 10-Hasan Hüseyin 11-Kadir  ilk  onbirleriyle  maça başladılar. 40 kişilik gruptan oluşan Kırklarelispor taraftarı takımlarını tezahüratlarla desteklediler. Dört  futbolcusundan cezası nedeniyle yoksun olan Kırklarelispor  ilk yarı boyunca birçok gol pozisyonuna girerek ilk golünü 30. dk. da 10 numaralı futbolcusu Hasan Hüseyin’le buldu. Golden sonra baskını artıran Kırklarelispor  ikinci golünü 40. dk. da  serbest vuruştan 9 numaralı futbolcusu Eray attı. Ilk yarıyı 2-0 önde tamamlayan Kırklarelispor soyunma odasına moralli girdi.

Ikinci yarıya Yıldırımspor hızlı başladı ve 57.dakikada 4-numaralı futbolcu Soner  takımına gol kazandırdı. 2-1 olduktan  sonra iki topu direkten dönen Yıldırımspor beraberlik  golunu bulamadı. Kendini toparlayan  Kırklarelispor  gol atmak için Yıldırımspor kalesinde büyük bir baskı kurdu 3 topu direkten dönen Kırklarelispor  3.golünü 73. dk.da Melih’ten geldi.

Bu golden sonra taraftarlar Davul zurna eşliğinde çiftelli oynadılar. Maçın sonlarına doğru 84. dk. da  Kırklarelispor’un 4 numaralı futbolcusu Hasan ikinci sarı karttan kırmızı kart görerek takmını on kişi bırakarak oyun dışı kaldı. Maç boyunca üstün performansıyla mücadele eden Kırklarelispor maçı 3-1 kazanarak ligde namağlup ünvanını ve liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here