Lider Lüleburgaz maçının hazırlıklarını sürdürüyor

10
Lider Lüleburgaz maçının hazırlıklarını sürdürüyor

Amatör Süper Lig’te bu hafta sonu Lider Kırklarelispor Lüleburgazspor ile Kırklareli Atatürk Stadyumu’nda karşı karşıya geliyor. Hazırlıklarını sürdüren Kırklarelispor, Çarşamba günü yaptığı idmanla devam ettirdi. Antremana Teknik direktör Bilgin Erdem önderliğinde başlayan Kırklarelispor ısınma hareketleriyle başladı. Ligte tek namağlup takım olan Lider Kırklarelispor bu haftada kendi seyircisi önünde oynanacak olan Lüleburgazspor maçından da üç puan alarak devre öncesinde hem moral kazanmak hem de seyircisini ve taraftarını sevindirmek istiyor. Lüleburgazspor maçına da üç puan parolasıyla çıkacak olan Lider bir engeli daha aşmak istiyor. Her geçen gün lig şampiyonluğuna daha çok yaklaşan Kırklarelispor taraftarının da desteğiyle bu maçı kazanmak istiyor. Antremana topla ısınmaya geçerek devam eden Kırklarelispor maç için iddaalı olduğunu gösterdi. Top ile ısındıktan sonra Bilgin hoca ile Alptekin hocanın hazırladığı program doğrultusunda çalışmalarına devam eden Kırklarelisporlu futbolcuların hırslı olduğu görüldü. Zaman zaman kemik seslerinin çıktığı idmanda forma yarışı oldukça rekabetliydi. Sakat oyuncuların düzelmesiyle birlikte kadronun çok zor şekilleneceği idmanlardan belli oluyordu. Futbolcular büyük bir rekabet içerisindeydiler. Antremanı Kırklarelispor kulübü Başkanı Volkan Can da izledi. Gazetemize açıklamalarda bulunan Kırklarelispor Başkanı Volkan Can şunları söyledi; "Hafta sonu oynanacak olan Kırklarelispor- Lüleburgazspor maçından da üç puan almak istiyoruz. Şu anda ligte tek namağlup takım Kırklarelispor. Amacımız bu maçı da kayıpsız geçerek devreyi namağlup kapatmak. Ilk yarının son maçında Lüleburgazspor’u yenip devre arasına moralli girmek istiyoruz. Büyük Mandıra Adaspor maçında olduğu gibi bu maçta da misafirperverliğimizi devam ettireceğiz. Bu fair- play anlayışı devam edecek. Gelen bütün konuk takımları en iyi şekilde ağırlayıp misafirperverliğimizi göstereceğiz. Biz Kırklarelispor’uz, bize bu yakışır. Öncelerden de olduğu gibi bu devam edecektir.

Takımımızın havası şu anda çok üst seviyede. Biz bundan çok mutluyuz. Takım içinde arkadaşlık çok iyi. Eksik ve sakat oyuncularımızın iyileşmesiyle, bu hafta sonu oynanacak olan Lüleburgazspor maçına tam kadro ile çıkacağız. Antremanlardan da belli olduğu gibi oyuncularımız kadroya girebilmek için rekabet içinde. Hepsi çok hırslı. Bu durum Teknik heyetimizi ve bizi çok mutlu ediyor. Bu haftada kazanıp şampiyonluk yolunda önemli bir engeli aşmak istiyoruz.

Bugüne kadar bizi destekleyen ve hiç yalnız bırakmayan taraftarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Oynadığımız bütün maçlarda taraftarımızın çok büyük etkisi var. Takıma çok büyük bir moral desteği veriyorlar. Bir takımın en büyük moral kaynağı ilk önce taraftar desteğidir. Bunu çok iyi biliyorum. Taraftarımızdan desteklerini bekliyoruz. Bu hafta sonu Kırklareli Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan Kırklarelispor- Lüleburgazspor maçında taraftarımızın stadı doldurmalarını ve futbolcularımıza maç boyunca desteklemelerini bekliyoruz ve biliyoruz ki onlar bizi yine yalnız bırakmayıp desteklerine devam edeceklerdir. Kırklareli halkı,  Kırklareli’de böyle ateşli maçlar izlemeyeli çok oldu. Kırklareli halkı da taraftarımıza destek vererek bu maçta onlara eşlik etmelerini bekliyoruz. Kırklarelispor, Kırklareli halkının destekleriyle eski günlerine ve 2.lige dönecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın." Dedi.

Antramandan sonra gazetemize açıklamalarda bulunan Kırklarelispor Teknik Direktörü Bilgin Erdem şunları söyledi. "Şu anda her şey çok güzel gidiyor. Eksik ve sakatların düzelmesiyle bu hafta sonu oynanacak olan Lüleburgazspor maçına tam kadro çıkacağız. Futbolcularımız şu anda rekabet içerisinde. Bu bizleri çok mutlu ediyor. Lüleburgazspor maçından amacımız üç puanla ayrılmak. Hedefimiz Şampiyonluk ve bunu başaracak güçteyiz. Taraftarımızın ve Kırklareli Halkının desteğiyle her şeyin üstesinden geleceğiz. Bizleri bugüne kadar hiç yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür ediyorum. Onlar takımı çok iyi destekliyorlar. Futbolcularımız çoğu zaman taraftarın desteğiyle ateşlenip performansını daha çok yükseltiyor. Bu hafta sonu oynanacak olan Lüleburgazspor maçında Kırklareli halkı ve taraftarımızdan bizi bu maçta da yalnız bırakmayıp desteklerini bekliyoruz. Başarıya giden her takımın desteğe ihtiyacı vardır. Ve biliyoruz ki Kırklareli halkı ve taraftar grubumuz bizi bu maçta da en iyi şekilde destekleyeceklerdir." dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here