Lider Büyükkarıştıranspor 90’da vurdu

21
* Demirköyspor ile Büyükkarıştıran arasındaki puan mücadelesi yoğun kar altında geçti. Maçı 90. Dakikada atılan gol ile 3-2 kazanan Lider Büyükkarıştıran gülen taraf oldu.


HABER MERKEZİ
Demirköyspor futbol sahasında saat 13.30’da yapılan karşılaşmanın orta hakemliğini Fatih Erhan, yan hakemliklerini Emrah Pişkin ve Burak Özkan yaptı. Kazanmak için sahaya çıkan her iki takım da kıran kırana bir mücadele gösterdi.
İlk yarının ortalarında yoğun bir kar yağışı başladı.  Maçın kalan bölümünde şiddetli kar yağışı altında devam etti.
İki takımın 3 puan alma mücadelesinde denk kuvvetler bir birlerine bariz bir üstünlük sağlayamadı. İki takımın da yakaladığı fırsatları gole çeviremediği mücadelede, Büyükkarıştıranspor oyuncusu Ali Emre Dıraga ve Furkan Korkmaz, 35. ve 36. dakikada peş peşe attıkları gollerle takımlarını 2-0 öne geçirdiler. İlk yarı Büyükkarıştıranspor’un 2-0 galibiyeti ile sona erdi.
Karın şiddetini arttırdığı ikinci yarıda,  Demirköyspor futbolcusu Şaban Yanar takımının ilk golünü atarak farkı bire indirdi. 2-1
Demirköyspor’un golünden sonra da karşılıklı ataklarla devam eden maçın 78. dakikasında Demirköyspor oyuncusu Recep Yaşar mükemmel bir gol ile takımının beraberliği yakalamasını sağladı. Beraberlik sonrası her iki takım da galibiyet golü için yüklendi. Taraflar 90. dakikaya kadar sayısız gol fırsatlarını değerlendiremedi. Maçın 90. dakikasında Büyükkarıştıranspor oyuncusu Ali Emre Dıraga kendisinin ikinci takımının üçüncü golünü kaydederek maçın skorunu ilan etti.  3-2.
Bu skorla Lider Büyükkarıştıranspor aldığı altın değerinde ki 3 puanla haftayı kayıpsız kapattı ve liderliğini devam ettirdi. (Gülcan Kutlu)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here