LİAD’ın gençleri Gaziantep’te iş bağlantısında bulundular

11
Lüleburgaz İş Adamları Derneği (LİAD) bünyesinde faaliyet gösteren Genç LİAD Komisyonu üyesi genç iş adamları Gaziantep genç iş adamları derneği davetlisi olarak …….
HABER MERKEZİ
Lüleburgaz İş Adamları Derneği (LİAD) bünyesinde faaliyet gösteren Genç LİAD Komisyonu üyesi genç iş adamları Gaziantep genç iş adamları derneği davetlisi olarak Gaziantep’e iş seyahati düzenledi. Lüleburgaz’da faaliyet gösteren 10 Genç girişimci iş adamının katıldığı gezide fabrika ziyaretleri ve Gaziantep iş adamları ile ikili iş görüşmeleri gerçekleştirildi. Gaziantep’te Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi, Merinos Halı, Konfor Halı, Simaş Bulgur Fabrikaları gezildi. Üç gün süren gezinin içerisinde ayrıca Şanlıurfa Turistik Gezisi de yer aldı. 
Düzenlenen iş heyeti ile ilgili bilgi veren LİAD Genel Sekreteri Şadan Canaz; “LİAD bünyesinde bulunan Genç İş Adamları Komisyonumuz ile Gaziantep’ten gelen davet üzerine bir iş heyeti tertip ettik. Gaziantep Sanayisi’nin gelişmişliği ile ülkemizin en gözde şehirlerinden birisi. İş adamlarımızla orada ki iş adamlarını buluşturmayı arzu ettik.  Programımız Gaziantep Genç İş Adamları Derneği Yönetimi ile öğlen yemeğinde tanışma ile başladı. Kendilerinden yaptıkları faaliyetler hakkında bilgiler aldık. Gaziantep ekonomisi ile ilgili sunumları dinledik. Ardından Gaziantep Sanayisi’nin başını çeken Halı Sektörü’ne ait firma gezilerimiz oldu. Gıda Sektörü’nde faaliyet gösteren fabrikaları gezme şansı bulduk. Yoğun geçen günün akşamında Hür Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (HÜRSİAD) üyeleri ile tanıştığımız bir programa katıldık. Heyet olarak Gaziantep Sanayisi’nin gelişmişliği karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadık. Gaziantep her yönü ile gelişmiş bir şehir. Bu yönü ile katılan iş adamlarımızın bakış açılarını değiştirmiş oldu. İkinci günümüzde ise Şanlıurfa’ya Turistik bir seyahat düzenledik. Şanlıurfa iş adamları ile beraber öğlen yemeğinde kısa bir toplantı yapma fırsatı yakaladık. Hem şehircilik hem de ekonomik olarak gelişmiş bir Güney Doğu gördük.  Katılan iş adamlarımızın farklı bir ufuk sahibi olacaklarını düşünüyoruz. LİAD olarak bu tarz aktivitelerimiz devam edecek.  Yurt dışı ve yurt içi iş heyetlerimiz daha sıklıkla olacak. Maksadımız üyelerimizin gelişimine katkı sağlamak. Katılan iş adamlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here