LİAD’da Lüleburgaz’ın İmar İşleri konuşuldu

14
Lüleburgaz İş Adamları Derneği (LİAD) Yapı Sektörü Üyeleri’nin çoğunlukta olduğu kahvaltılı programda Lüleburgaz Belediyesi İmar işleri Müdürü Nermin Adak’ı ağırladı. 
HABER MERKEZİ
Lüleburgaz İş Adamları Derneği (LİAD) Yapı Sektörü Üyeleri’nin çoğunlukta olduğu kahvaltılı programda Lüleburgaz Belediyesi İmar işleri Müdürü Nermin Adak’ı ağırladı. LİAD dernek binasında yapılan kahvaltılı toplantıda iş adamlarına Lüleburgaz imar durumu ile alakalı bilgi sunumu yapıldı. 
2014 yılı Lüleburgaz’da Uygulanacak İmar Planı Değişiklikleri ve Genel İmar Kanunu Değişiklikleri ile alakalı bilgiler veren Belediye İmar Müdürü Nermin Adak;
“Belediye olarak iş adamlarımızla birlikte olmayı güncel bilgileri paylaşmayı önemsiyoruz. Özellikle LİAD gibi sivil toplum kuruluşlarımızla bu tarz programlarda beraber olmayı ve iş adamlarımızın sorunlarına çözüm üretmeyi gerekli görüyoruz. Belediye olarak yeni bir dönemin başındayız. Amacımız daha yaşanılabilir bir Lüleburgaz oluşturmak. Bu amaçla tüm birimlerde programlar yapılmakta. Yeni dönemde çevresel olarak daha düzenli bir ilçeye sahip olacağız. İmar konularında ise fazla değişiklik yapma şansımız yok daha önceden yapılmış planlar çerçevesinde faaliyetlerimizi yapıyoruz. Lüleburgaz Trakya’da önemli bir ilçedir. Her geçen gün daha da öneme sahip olacak. Biz belediye olarak o günlere şimdiden hazırlık yapmaya çalışıyoruz.  LİAD’a böyle bir program düzenlediği için teşekkür ediyorum” dedi.
İş adamlarının merak ettikleri soruları sorması ile soru cevap şeklinde gerçekleşen kahvaltı programı iş adamlarının kendilerini tanıtmaları ve birbirleri arasında kart alışverişi ile sona erdi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here