LİAD ve BİŞDER’den Ortak Akıl Toplantısı

11
HABER MERKEZİ
Lüleburgaz iş adamları derneği-LİAD Balkan iş dünyası derneği – BİŞDER üyesi iş adamları Liad’ın ev sahipliğinde Lüleburgaz’da bir araya geldi.
Çoğunluğunu gıdacıların oluşturduğu Edirneli iş adamlarını Lüleburgaz’ı temsilen Liad üyesi gıdacılar karşıladı. Kahvaltıda bir araya gelen iş adamları birbirlerini tanıma fırsatı buldular. Kendilerini tek tek tanıtan iş adamları sektörlerinde ki sıkıntılarla alakalıda çözme yönünde yapılacak ortaklıklarla alakalı fikir yürüttüler. 
Konuyla alakalı bilgi veren Liad Genel sekreteri Şadan Canaz;” Liad olarak çevre iş adamlarımızla devamlı iletişim halindeyiz. Edirne kardeş derneğimiz BİŞDER üyesi 10 iş adamı ile kahvaltıda bir araya geldik. Çoğunluğu gıdacı olan üyelerimizle ortak akıl toplantısı gerçekleştirdik. Dernek olarak bizim amacımız üyelerin sektörel olarak birbirlerini tanımaları, komşu olarak ortak ticaret yollarını açmaya çalışıyoruz. Bu amaçla zaman zaman bu tarz faaliyetlerimiz oluyor. İleri ki günlerde Tekirdağ iş adamları derneği genç iş adamlarını dernekte misafir edeceğiz. Dernek olarak yeni sezon aktivitelerimiz hızlı bir şekilde devam edecek. Katılan üyelerimize teşekkür ediyoruz" dedi.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here