LİAD Üyesi iş adamları Afyon iş adamları ile görüştü

15
Lüleburgaz iş adamları derneği (LİAD) Üyesi iş adamları Afyon Hür İş Adamları Derneği Üyesi  (HÜRSİAD)  iş adamları ile yemekte bir araya geldi. 
HABER MERKEZİ
Afyon’da HÜRSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de hazır bulunduğu görüşmede LİAD Üyeleri’ne Afyon ekonomisi ile ilgili bilgiler verildi.
Düzenlenen programla ilgili olarak açıklamada bulunan LİAD Mustafa Kazancı şunları kaydetti:
“LİAD olarak üyelerimizin  ekonomik gelişimine katkıda bulunmak bölgemiz dışında ki illerin ekonomik durumunu yerinde incelemek maksadı ile üyelerimizle böyle bir program düzenledik. Afyon ekonomik gelişimi ve üretimi ile bizleri hayran bıraktı. Nüfusu bize yakın olmasına rağmen Şehriyle markalaşmış ürünleri var. Özellikle Turizm Sektörü’nde faal durumdalar. Gıda Üretimi konusunda ileri seviyedeler. Afyon denince akla gelen birçok ürünü var. Et ve Süt Ürünleri konusunda ileri bir seviyedeler. Yapılan gezi ufuk açması yönü ile gayet faydalı oldu. Bu tarz organizasyonlar artarak devam edecek. LİAD Üyeleri olarak HÜRSİAD  Üyesi iş adamlarının bizleri ağırlamasından memnuniyet duyduk. Katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here