LİAD protokolle kahvaltıda bir araya geldi

13
Lüleburgaz İş Adamları Derneği (LİAD) Dernek merkezinde protokol üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi
HABER MERKEZİ
Protokol üyelerinden; Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, Lüleburgaz Başsavcısı Hüsnü Aldemir, Ticaret ve Sanayi İl Müdürü Gültekin Hadi’nin Katıldığı Kahvaltıya LİAD Başkanı Cengiz Konca ve LİAD Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan LİAD Başkanı Cengiz Konca; 
“LİAD olarak değişik faaliyetlere imza atıyoruz. Bu faaliyetlerimizden birisi de protokol mensupları ile üyelerimiz arasında bağ kurma üyelerimizin talep ve dertlerini iletme aynı zamanda protokol üyelerimizin istek ve arzularını da üyelerimize iletmek. Bu maksatla sayın büyüklerimiz bizleri kahvaltıda onurlandırdılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. LİAD olarak önümüzde 11 Haziran 2012 Pazartesi günü organizasyonunu üstlendiğimiz Türkçe Olimpiyatları var bu organizasyonun ilimiz için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Katkılarından dolayı kaymakamımıza ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi. 
Kahvaltıda söz alan Vali yardımcısı İsmail Gültekin ise; 13-15 Haziran tarihinde Makedonya’da yapılacak Kırklareli Günleri Programı ile ilgili bilgiler verdi. Tüm iş adamlarının katılımını beklediklerini amaçlarının Kırklareli kültürünü yurt dışlarında da tanınır hale getirmek olduğunu o maksatla bu organizasyonu yapıldığını söyledi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here