LİAD, Marmara İş Hayatı Dernekleri (MARİFED) Genel Kurulu’na katıldı

15
Lüleburgaz İşadamları Derneği (LİAD), geçtiğimiz haftasonu 30 Ocak 2010 Cumartesi günü MARİFED’in 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı.

Lüleburgaz


LİAD Genel Sekreteri Yavuz Yakut yaptığı açıklamada; “Federasyonumuz MARİFED’in Genel Kurulu’na, LİAD Başkanı Cengiz Konca, Başkan Yardımcıları Özer Büyükkurt, Talat Yılmaz, Deneteme Kurulu Üyeleri Hasan Hamiş ve Özkan Gürbüz olarak katıldık dedi.
Yakut, İstanbul Polat Renaissance Hotelde MARİFED’e bağlı derneklerden 500 işadamının yoğun katılımıyla gerçekleşen genel kurula, Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, Milletvekilleri, Siyasi Parti Temsilcileri, İTO Başkanı, Kaymakam ve Belediye Başkanları’nın da teşrif ettiklerini belirtti. MARİFED Başkanlığı’na Ahmet Ciğerci’nin tekrar seçildiğini belirten Yakut “LİAD Başkanımız Cengiz KONCA, hem disiplin kurulu başkanlığına hem de TUSKON’da (Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu) temsil edecek delege sistemine seçildi” dedi.
Ayrıca Genel Kurul münasebetiyle Federasyon üyesi 30 Dernek Başkanı ve Yardımcıları ile karşılıklı görüş alış verişinde bulunulduğunu belirten Yakut, LİAD olarak diğer derneklerle ortak proje hazırlanmasında ve MARİFED’in yapılacak Başkanlar Kurulu Toplantısının Lüleburgaz’da gerçekleştirilmesi konusunda prensip kararı alınarak fikir birliğine varıldığı söyledi. (gk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here