LİAD kahvaltıda Vergi Dairesi Müdürü’nü ağırladı

18
Lüleburgaz İş Adamları Derneği (LİAD) üyeleri kahvaltılı toplantıda Lüleburgaz Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Remzi Kuru ile bir araya geldi.
HABER MERKEZİ 
Programla ilgili olarak bilgi veren LİAD Başkanı Cengiz Konca; “LİAD Yönetimi olarak üyelerimizle tanışmak ve kaynaşmak ayrıca üyelerimizle devlet erkânımız arasında köprü olma vazifesini eda etmek adına böyle bir program organize ettik. Sağ olsunlar sayın müdürümüz de aramıza katılarak bizleri onurlandırdı. Katılımlarından bizler iş adamları olarak devletimizin her an bizlerin yanında olduğu mesajını aldık. Kendileri iş dünyasının Vergi ve Vergi Dairesi çalışmaları ile alakalı sıkıntı, dilek ve temennilerini dinledi. Program üyelerimiz ve bizler açısından oldukça verimli geçti. Yönetim kurulu olarak aldığımız mesaj ise bu tarz programları daha sık yapmak, üyelerimiz ve yöneticilerimizi daha sık bir araya getirerek bir nevi istişare ortamı oluşturmanın gerekliliği idi. İleriki günlerde katılamayan üyelerimizin de katılımı ile bu tarz programlarımız artarak devam edecektir” dedi.
Ayrıca Programa LİAD Yönetim Kurulu’ndan Başkan Cengiz Konca, Başkan Yardımcıları Talat Yılmaz ve Özer Büyükkurt, Yönetim Kurulu Üyesi Suat Kayalı, Denetleme Kurulu Üyeleri Hasan Hamiş, Özkan Gürbüz ve LİAD Üyeleri’nden 30 iş adamı katıldı. (s)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here