LİAD Girişimci Kadınlar ‘dan kahvaltılı açıklama

17
Lüleburgaz iş adamları derneği çatısı altında faaliyet de bulunan ve LİAD üyesi kadın girişimcilerden oluşan LİAD Girişimci Kadınlar Komisyonu Dernek Merkezi’nde düzenledikleri kahvaltı……
 HABER MERKEZİ
Lüleburgaz iş adamları derneği çatısı altında faaliyet de bulunan ve LİAD üyesi kadın girişimcilerden oluşan LİAD Girişimci Kadınlar Komisyonu Dernek Merkezi’nde düzenledikleri kahvaltı ile yeni dönem çalışma takvimini açıkladı. Yeni dönemde Komisyon Yönetimi’nde görev alacak iş kadınları hakkında da açıklama yapıldı.
Komisyon Başkanı Şükran Erçetin yaptığı açıklama da şunları kaydetti”; LİAD iş kadınları olarak Lüleburgaz iş dünyasında kadın girişimciliği artırmak adına çalışmalar yapıyoruz. LİAD bünyesinde bir buçuk yıldır faaliyetteyiz.  Dernek bünyesinde 30 iş kadını var. 220 kişinin üye olduğu dernekte kadın sayısının 30 olması kadınlarımızın iş dünyasında ki yeri ile alakalı da bir fikir veriyor. Biz kadınlarımızın iş dünyasında daha katılımcı olmasını istiyoruz. Biz komisyon olarak bu amaç yönünde özellikle iş kadınları olarak hem örnek olmaya çalışıyoruz hem de yol göstermeye çapalıyoruz. Yeni dönem faaliyetlerimizin en başında yine eğitim seminerleri olacak. Bilgilendirme eğitimleri ile bilgi paylaşımını artırmayı hedefliyoruz.  Sanal medya kullanımı konusunda bir seminer programladık. 2 Ekim’de Dernek Merkezi’nde “Sanal Medya’nın Verimli Kullanılması” ile ilgili bir seminerimiz olacak. Kişisel Gelişim Seminerlerimiz devam edecek. Kadın girişimcilerimizle Fransa Paris ve İspanya gezilerimiz olacak. Oradaki bayan iş dünyası temsilcileri ile görüşmeler yapacağız. Yine yurt içine gezilerimiz olacak İstanbul’da ki iş kadınları dernekleri ile ortak programlarımız olacak. Bursa ve İzmir gibi illerimize gezilerimiz olacak. Buralarda ki Konfederasyonumuz bünyesinde ki bayan derneklerimiz ile programlar yapacağız.  Yeni dönemde daha aktif daha hareketli bir LİAD Kadın Komisyonu olacak” 
      Yapılan açıklamaya göre komisyon yapısında da değişiklik yapıldı. Buna göre başkan yine Şükran Erçetin (Rotam Tur, Yöre Börek) olurken, Komisyon Genel Sekreteri Okşan AYGÜN (Pasta Bella) oldu. Başkan Yardımcısı ise Emel Ayyıldız ( Ayyıldız Tekstil Perde) oldu. Eğitim ve seminerlerden sorumlu Ayça Çeltikli (As Butik) ,Fatma Çelebiİ( Serbest Muhasebeci) ,Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu Zühal Büyükkurt ( Başaran Tekstil İş Elbiseleri), Üye İlişkilerinden Sorumlu Neriman DağcıI (Güler Cam), Ayben Kırgız (ASB Temizlik), Jale Kayalı (Kayalı Petrol),Organizasyonlardan Sorumlu Emirzade Hamiş (ATA Emlak),Gülay Esen (Gülay Çeyiz),Türkan Kırbaş (Aygün Tarım İlaçları), Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Esra Konca (Günyüzü Gazetesi), Güldal Yalın (Yalın Çiçekçilik), Sosyal Medya Sorumlusu Duygu Duran (SOM un San.) ise belirtilen görevlerle komisyon yönetimine seçildiler. (Hacer Gökkaya)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here