LİAD, Burgaz Ticaret Odası ile ortak iş yapma protokolü imzaladı

19
Lüleburgaz İş Adamları Derneği (LİAD), Bulgaristan`ın Ticaret Odası ile ortak iş yapma protokolü imzaladı.
Burgaz  Ticaret Odası Başkanı ve Tsanko İvanov,Başkan Yardımcıları Radostina İvanova, Radostin

Vahit İŞBAŞARAN
LÜLEBURGAZ
Dimitrov,Atanas Zaykov, Genel Sekreter Boryana Jeleva, Muhasebe Müdürü  İvan Yankov,tercüman Emine Mehmed ve Georgi Avciev, Lüleburgaz İş Adamları Derneği`nin daveti üzerine Lüleburgaz`a geldiler.
Burgaz Ticaret Odası yöneticileri LİAD`a gelişinde Başkan Cengiz Konca ve Genel Sekreter Şadan Canaz tarafından karşılandı.
Dernek binasında yapılan görüşmede konuşan LİAD Başkanı Cengiz Konca, Lüleburgaz ile ilgili bilgiler verdikten sonra konuşmasında " İki şehir arasındaki ilişkilerin sözde kalmaması için büyük gayret gösteriyoruz. İki Burgaz tek olacak. AB serüvenimiz devam ediyor. AB`ne 5-10 yıl içinde üye olacağımızı zannediyorum" dedi.
Burgaz Ticaret Odası Başkanı Tsanko İvanov`da yaptığı konuşmada şunları söyledi.
"Daha önce Burgaz`da sizlerle buluştuk. Çok iyi bir görüşmemiz oldu. Başkan, Genel Sekreterle ve üyelerle tanıştık.2 Burgaz arasında bağ yapalım dedik ve onun için buradayız. Sizin isteğiniz üzerine  bir proje hazırladık. Sözleşmenin içinde  görüştüklerimiz var."
Daha sonra LİAD Başkanı Cengiz Konca ve Burgaz Ticaret Odası Başkanı  İvanov ortak iş yapma protokolünü hayırlı olması dileğiyle imzaladılar.
İmza töreninde LİAD Başkan Yardımcıları Özer Büyükkurt ve Talat Yılmaz`da hazır bulundular.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here