LİAD Bahar Dostluk Turnuvası başladı

14
Lüleburgaz İş Adamları Derneği (LİAD) tarafından geleneksel olarak bu yıl dördüncüsü düzenlenen LİAD Bahar Dostluk Turnuvası protokol üyelerinin katılımı ile başladı. 16 takımla oynanacak turnuva maçı stadyum yanında ki halı sahada oynanacak.
HAEBER MERKEZİ
Turnuva başlama vuruşunu Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Aldemir, İlçe Emniyet Müdürü Haluk Karakuş, LİAD Başkanı Cengiz Konca, Genel Sekreter Şadan Canaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri beraber yaptı. 
Turnuva açılışında konuşma yapan LİAD Başkanı Cengiz Konca;
“Spor dostluk ve kardeşliktir. Spor barışın dilidir. Amacımız gençlerimiz sporla enerjilerini atsınlar. Günün stresinden sporla kurtulalım. LİAD olarak bu yıl dördüncüsünü kutladığımız turnuvamıza ciddi sayıda katılım oldu. 16 kurum ve firma turnuvaya ilgi gösterdi. İddialı da maçların olacağı görünüyor. Sanırım izlemekten zevk alacağımız bir turnuva daha yaşayacağız. Tüm katılan takımlara başarılar diliyoruz. Sporda kardeşlik ve dostluğun ön planda tutulması gerektiğini tekrar hatırlatıyoruz. Sayın protokol mensubu büyüklerimize de katıldıklarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. (Savaş Eskici)
  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here