LİAD 2010 Bahar Dostluk Turnuvası sona erdi

13
Lüleburgaz İş Adamları Derneği’nin (LİAD) düzenlemiş olduğu “LİAD 2010 Bahar Dostluk Turnuvası”nda final maçı büyük bir çekişmeye sahne oldu.


HABER MNERKEZİ

22 Mayıs 2010 Cumartesi akşamı 8 Kasım Stadı yanındaki Halı Saha’da yapılan final maçında Akın Tekstil ve Vergi Dairesi Takımları karşı karşıya geldi. Maçın normal süresi 3–3 berabere bitti, uzatmaya giden maçın sonunda Akın Tekstil 7–3 lük bir galibiyetle turnuvanın birincisi oldu.
LİAD Başkanı Cengiz Konca’nın yurt dışında olması sebebiyle katılamadığı kupa törenine LİAD Başkan Yardımcıları Özer Büyükkurt, Talat Yılmaz ve çok sayıda sporsever katıldı. Büyükkurt yaptığı konuşmada her iki takımı da tebrik etti ve turnuvanın düzenleme amacına uygun şekilde tamamlandığından dolayı bütün takımlara teşekkür etti.
Gecenin sonunda dereceye giren takımlar LİAD Başkan Yardımcıları Özer Büyükkurt ve Talat Yılmaz tarafından ödüllendirildi. Akın Tekstil Takımı’na 1.’lik kupası, Vergi Dairesi Takımı’na 2.’lik kupası ve Anafen Dershanesi Takımı’na da 3.’lük kupası verildi. Ayrıca turnuvanın en centilmen takımı seçilen İlçe Emniyet’e centilmenlik kupası ve turnuvanın en golcü futbolcusu olan Akın Tekstil’den Ümit Er’e de halı saha ayakkabısı hediye edildi. Maçın hakemleri Necati ve Aydın Hoca’da unutulmadı, onlara da birer eşofman takımı verildi. Toplu çektirilen hatıra fotoğrafının ardından turnuva tamamlanmış oldu. (g.k.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here