LHGYDD Yöneticileri Başsavcı Aldemir’i ziyaret etti

27
Lüleburgaz Huzurlu ve Güvenli Yaşam İçin Dayanışma Derneği Yöneticileri Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Aldemir’i ziyaret etti.

Lüleburgaz
Dernek Başkanı Burhan Keskinkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdurrahim Koç, Süleyman Tokgöz, Şevket Muntaş, Murat Özyürek ve Abdullah Koç, Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Aldemir’i makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler.
Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Aldemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Polis teşkilatımıza yapmış olduğunuz katkılardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Polisimiz güçlü ise biz daha güçlüyüz. Yapılan hizmetler Lüleburgaz içindir. Bende elimden geldiği kadar Lüleburgaz için çalışıyorum. Lüleburgaz’ın adını duyurmak için elimden gelen çalışmayı yapıyorum. Lüleburgaz’ın ekmeğini yiyip, suyunu içiyoruz. Katkımız olması için çalışıyorum, çalışmaya da devam edeceğim. Yapmış olduğunuz katkılardan dolayı sizleri kutluyorum “dedi.
Lüleburgaz Huzurlu ve Güvenli Yaşam İçin Dayanışma Derneği Başkanı Burhan Keskinkaya ‘da yaptığı konuşmada şunları söyledi.
“Dernek olarak hizmet vermeye çalışıyoruz. Karakolumuza da hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ile birlikte her zaman göreve hazırız” dedi. (gk)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here