Kursiyerlere Sertifikaları törenle verildi

21
* Kırklareli İnşaat Sanatkarları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen “Ozon Tabakasına Zarar Veren Gazların Kullanımı ve Kontrolü” Kursu’na katılanlara Sertifikaları düzenlenen törenle verildi. 

 

 

HABER MERKEZİ
Kırklareli İnşaat Sanatkarları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı tarafından üyelerine yönelik olarak düzenlenen  “Ozon Tabakasına Zarar Veren Gazların Kullanımı ve Kontrolü” Kursları tamamlandı.
İlki 10-21 Kasım 2009 tarihleri arasında yapılan kursun ikincisi ise 01-12 Aralık 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilmişti. Düzenlenen her iki kursa da toplam 30 kişi katılarak Sertifika almaya hak kazanmıştı. Kursların tamamlanmasının ardından Oda Başkanı Ergun Selçuk tarafından Kırklareli Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde bir Sertifika Töreni düzenlendi.
Merkez Müdürü Fikret Kumcu ile kurs öğretmenleri ile kursu başarı ile tamamlayan kursiyerlerin katıldığı Sertifika Töreni’nde bir konuşma yapan Oda Başkanı Ergun Selçuk şunları kaydetti:
 “Bizim mesleğimizde öğrenmenin yaşı yoktur. Ben 25 yıldır bu meslekle uğraşıyorum. Ancak benim bile halen öğrenmem gereken şeyler var. Bende böyle düzenlenen kurslara katılarak ilerleyen teknoloji ile birlikte bizim mesleğimizdeki gelişmeleri takip etmeye çalışıyorum.
Bu kapsamda Odamız ile Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenledikleri 30 saat süreli olan “Ozon Tabakasına Zarar Veren Gazların Kullanımı ve Kontrolü” konusunda iki kurs açtık.  Düzenlediğimiz kurslara katılan 30 kursiyerimize Teorik Derslerde Mesleki Eğitim Merkezi Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Öğretmeni Yıldıray Tolun, kursun uygulamalı derslerinde ise Usta Öğretici olarak Serhat Çakıl ders verdi. Yapılan kursların yararlı olduğuna inanıyorum.”
Yapılan konuşmanın ordından kursa katılan; Tarık Cabbar, Recai Ersoy, Osman Mumcu, Hikmet Şimşek, Dündar Sert, Turgut Çapraz, Ersan Karaman, Nurettin Sevinç, Yüksel Akdeniz, Turgay Keser, Yaşar Gürkan Akgün, Nadi Savcı, Ramazan Nurkan Özkermen, Gürkan Uyanık, Tolga Çakır, Oktay Keser, Aydın Yılmam, Hulusi Çağatay Yılmam, Ferit Özer Uzun, Tarık Tosun, Özcan Mandalı, Mutluer Sagun, Gürcan Saatçi, Göksel Akdeniz, Eren Tavşan, Emin Kaya, Ali Girti, Akay Düzyol, Metin Dönmez, Ali Yalçınkaya’ya Sertifika Belgeleiriu verildi. (s) 
 
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here