Kursiyerlerden Başkan Yavuz’a hediye

3
İŞKUR Kırklareli İl Müdürü Hasan Aksoy, eski KOSGEP Müdürü Tarık Altuntaş’ın Mart Ayı’ndaki Kırklareli’nin Demirköy İlçesi’nde açılan “Mozaik Kursu”nu ziyaretleri………
HABER MERKEZİ
İŞKUR Kırklareli İl Müdürü Hasan Aksoy, eski KOSGEP Müdürü Tarık Altuntaş’ın Mart Ayı’ndaki Kırklareli’nin Demirköy İlçesi’nde açılan “Mozaik Kursu”nu ziyaretleri sırasında Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz kursiyerlerden bu güzel çalışmalarınız da Demirköy Amblemi’ni de görmek istiyorum diyerek; “Demirköy ve Demirköylü her şeyin en güzeline layık. Çok yetenekli insanlarımız var. Harika ürünler üretebiliyorlar. Ben bu ürünlerde özellikle güzel Demirköy’ümüzde yapıldığını gösteren bir amblemin olmasını istiyorum” demişti.
Başkan Muhlis Yavuz’u kırmayan Öğretmen ve kursiyerler Demirköy’ü simgeleyen bir mozaik tablo yaptılar. Yaptıkları tabloyu İlçe Milli Eğitim Müdürü Oğuz Ak, Halk Eğitim Müdürü Mehmet Kuşçu, kurs öğretmeni Emel İnan ve Sanatsal Mozaik Kursu Kursiyerleri cam kırıklarından yaptıkları Demirköy Belediyesi’ni simgeleyen Mozaik Tabloyu Belediye Başkanı Yavuz’u makamında ziyaret ederek hediye ettiler.
Kursiyerlerin 4 ay boyunca güzel işler yaptığını belirten Yavuz; “Kursiyerlerimiz kurs boyunca çok güzel işler yaptılar. Harika bir tablo yaparak Belediyemize hediye ettiler. Bu kursta ve bu tabloda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here