Kültür Evi denetlendi

5
* Kırklareli merkez ilçeye bağlı Üsküp Belediyesi Kültür Evi Projesi Bakanlık tarafından denetlendi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçeye bağlı Üsküp Beldesi, Belediyesi liderliğinde, Bulgaristan’ın Bolyarovo Belediyesi ile ortak olunarak yürütülen “Üsküp ile Bolyarovo Belediyeleri Arasında Kültürel Altyapı Olanaklarını Geliştirerek Kültürel Gelişimi Sağlamak” isimli proje sonucunda yapılan Belediye Kültür Evi’nin açılışı 23 Nisan 2015 tarihinde yapılmıştı. 
Büyük beğeni kazanan Üsküp Belediyesi Kültür Evi 1 Temmuz 2015 tarihinde Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından görevlendirilen denetmen Cihat Yıldız tarafından denetlendi. Üsküp Belediye Başkanı Hüseyin Kasap, proje koordinatörü Akan Niyazi Hodzha, Proje Muhasebecisi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir İbrahim Uysal ve Proje Teknik Görevlisi Niyazi Rodoplu’nun hazır bulunduğu denetimde projenin biten inşaat faaliyetleri, proje evrakları ve mali harcamalar denetlendi.
Denetleme sonucunda herhangi bir eksikliğe rastlanmazken, denetlenen hususların onay ve kabulü gerçekleştirildi. Denetmen Cihat Yıldız proje kapsamında açılışı gerçekleştirilen Kültür Evi’nin, binanın amacına uygun bir şekilde kullanıldığını ve projenin başarılı bir şekilde yürütülmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here