KTSO’dan sınır ötesi İftar Yemeği

9
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTOS) ile Bulgaristan’ın Burgas Başkonsolosluğu tarafından 09 Temmuz 2015 Perşembe günü Bulgaristan’ın eski adı Osmanlı………..
 
HABER MERKEZİ
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTOS) ile Bulgaristan’ın Burgas Başkonsolosluğu tarafından 09 Temmuz 2015 Perşembe günü Bulgaristan’ın eski adı Osmanlı olan Dupnik Köyü’nde Türk Soydaşlar için İftar Yemeği düzenlendi.
KTSO Meclis Başkan Yardımcısı Şevket Başgelen düzenlenen İftar Yemeği ile ilgili olarak şunları kaydetti:
“Bulgaristan’ın eski adı Osnalı şimdiki adı Dupnik olan Köyü’nde burada bulunan Türk Soydaşlarımız ile birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için Bulgaristan’ın Burgas Başkonsolosluğu ile ortaklaşa bir İftar Programı düzenledik.
İftar Programımıza; Meclis Başkanımız Erdoğan Semerci, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Mehmet İkizlerli, Mehmet Ecer, Üyelerimiz; Ersan Gürdal, Soner Ilık, Cüneyt Sıvacılar, Yavuz Beğeçarslan, Hayati Gürel, Hakkı Özsan, Uğur Arıkök, Atilla Akın, Kadın Girişimcilerimizden Sevinç Akın, Kırklareli ve Pınarhisar’dan misafirlerimiz katıldı. İftar Programımıza ayrıca Bulgaristan’ın Burgaz Başkonsolosu Niyazi Evren Akyol, Hak ve Özgürlükler Partisi Burgas Milletvekili Hüseyin Hafızof, Eski Bulgaristan Burgaz Valisi Pavel Marino, Eski Bulgaristan Burgas Vali Yardımcısı Hüseyin Mehmed katıldı.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here