KTSO ile Garanti Bankası nikah tazeledi

18
* Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO), üyelerine kolay ve uygun kredi kullanma imkanı sağlayan Garanti Bankası Kırklareli Şubesi ile geçtiğimiz yıl yaptığı protokolü yeniledi. Yapılan anlaşmaya göre, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri, Garanti Bankası’ndan kullanacakları kredilerden, uygun vade ve faiz oranlarıyla yararlanabilecek.


HABER MERKEZİ
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO), üyelerine daha kolay ve daha uygun kredi sağlayan Garanti Bankası Kırklareli Şubesi ile protokol yeniledi. 08 Mart 2011 Salı günü saat 15.45’te Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan protokol yenileme törenine; KTSO Yönetim kurulu Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, KSTO Genel Sekreteri Mesut Yamaner, Garanti Bankası Kırklareli Şube Müdürü Tuncay Gürel ile KOBİ Bankacılığı Müşteri İlişkileri Yöneticisi Muzaffer Minsolmaz katıldı.
* Garanti Bankası’nın çalışmalarını yakından takip ediyoruz”
KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Garanti Bankası’nın Kırklareli’de olumlu ve yoğun çalışmalarını yakından takip setiklerini ve bu çalışmalardan memnunluk duydukları belirterek şunları kaydetti:   
“Bütün bankalar ile Odalar arasında Kredi Protokolleri oluyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde Garanti Bankası Kırklareli Şubesi ile yapmış olduğumuz protokolü bugün burada yeniliyoruz. Odamızın bütün üyelerine bizim kanalımız ile bu protokol çerçevesinde Garanti Bankası’ndan daha hızlı daha kolay kredi kullanma imkanı sağlanıyor.
Bu protokolde; 60 aya kadar vadeli aylık taksit ödemeli ve yine 60 aya kadar vadeli 3 aylık ödemeli Nakdi Krediler bulunuyor. Bunun yanında Gayri Nakdi yani teminat mektuplu olanı var. Bunlar taahhüt, mal alımları, bayilikler de kullanılmak üzere veriliyor. Bu kredilerdeki faiz oranları güncel oranların altında yer alıyor.
Bu kredilerden tüm üyelerimiz yararlanabilir. Ancak yapılacak olan başvurular banka tarafından değerlendirilecek. Kredi verilip verilmemesinde son karar yine bankalara aittir. Böyle bir protokolü Garanti Bankası ile tekrardan yenilemekten Oda olarak son derece memnunuz. Garanti Bankası’nın ilimizdeki çalışmalarını memnuniyetle takip ediyoruz. Son derece yoğun ve ilgili bir şekilde çalışıyorlar.”
Yenilen protokol KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ve Garanti Bankası Kırklareli Şube Müdürü Tuncay Gürel tarafından imzaladı. Her iki tarafta birbirlerine hayırlı olsun temennisinde bulundu. (s)

    

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here