KTSO, Bosna-Hersek’ten döndü

3
* Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Heyeti Bosna-Hersek’in Sarayova Kenti’nde düzenlenen “6. Türk Ürünleri Fuarı”na katıldı. 
HABER MERKEZİ
İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından Bosna-Hersek’in Sarayova Kenti’nde organizasyonu sağlanan “6. Türk Ürünleri Fuarı”na Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’da (KTSO) katıldı.
Yapılan ziyaret ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan KTSO Meclis Başkan Yardımcısı Şevket Başgelen yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası olarak, İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından 14-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında Bosna-Hersek’in Sarayova Kenti’nde organizasyonu sağlanan “6. Türk Ürünleri Fuarı”na katıldık. Ziyaretimizde Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Sefer Toklucu, Gürkan Oras, Mehmet İkizlerli, Ali Özdemir, Berrin Karakılavuz, Uğur Arıkök, Erbil Şahinel, Mahmut Bozan, Yavuz Beğeçarslan, Şakir Karakaya, İsmet Bilecen, Erhan Karakılavuz, Muammer Toklucu, Hüseyin Dere, Mustafa Gündüz, Atilla Akın, Mehmet Demirci ile personellerimiz Mesut Fidan ve Merve Gelep yer aldı. 
Saray-Bosna gezimiz çok olumlu geçti. Gezdiğimiz Fuar’da yer alan ürünler ve teknolojilerle ilgili olarak Oda üyelerimiz firmalarla görüş alışverişinde bulunarak bağlantılar kurdu. Bu gezimiz Odamız açısından çok yararlı geçti.” (Savaş Eskici)  
TEILEN
Önceki İçerikTEDBİRLER MASADAYDI
Sonraki İçerikNice 50 yıllara

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here