Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 2011 Yılı Mali Kongresi yarın yapılacak

11
New layer…
* Sınırlı Sorumlu Kırklareli Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 2011 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı yarın yapılacak.
HABER MERKEZİ 
Sınırlı Sorumlu Kırklareli Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Kiraz, 2011 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın yarın yapılacağını belirterek şunları kaydetti:
“Kooperatifimizin 2011 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı yarın saat 12.00’de Paşa Cafe Düğün Salonu’nda yapacağız. Genel Kurul’un açılışının ardından Başkanlık Divanı Seçimi yapılacak. Divanın oluşturulmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımız okunacak. Açılış konuşmasını yapıp, Çalışma Raporu’nu okuyacağım. 2011 Yılı’na ait; Bilanço-Gelir Gider, Ortaklar Yardım Fonu ve Denetim Kurulu Raporları’nın okunmasının ardından raporlar üzerinde müzakere yapılıp, oylaması gerçekleştirilecek.
Yönetim ve Denetim Kurullarının ayrı ayrı ibra edilmesinin ardından 2012 Yılı Tahmini Bütçe okunacak. Tahmini Bütçe’nin müzakere edilip oylanması ve bütçenin masraf fasılları arasında münakale yapılabilmesi için yetki verilmesi talebi görüşülecek. 10 Mart-15 Nisan 2011 tarihleri arasında Merkez Birliğimizce uygulamaya konulan Kooperatif Takibindeki Borçların yeniden yapılandırılması uygulaması Genel Kurulun bilgi ve onayına sunulacak. Vadesinde ödenmeyen ve Kooperatif Takibine intikal etmiş bulunan kredi borçlarının, Ana Sözleşme gereği 1 ay sonunda icraya verilmesi gerekir. İyi niyetli ve zor durumda kalmış, ödeme güçlüğü çeken ortaklarımızı eskiden olduğu gibi idari takipte, Yönetim Kurulunun uygun gördüğü kadar bekletilebilmesi için Yönetim Kuruluna Yetki verilmesi talebi görüşülecek. Başkan ve Yönetim Kurulunun tekliflerinin görüşülüp uygulanmak üzere yetki verilmesi oylamaya sunulacak. 4 yıl için Bölge Birlik Delege Seçimi yapılarak 3 Asil ve 3 Yedek Üye belirlenecek.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here