Köşe Yazarımız Rahmi Sağlık’ın gurur günü

5
Gazetemizin Köşe Yazarları’ndan Rahmi Sağlık’ın Trakya Üniversitesi’nde (T.Ü.) okuyan 3. torunu Büşra Sağlık’ta 4 yıllık “Kamu Yönetimi” Bölümü’nü bitirdi.
HABER MERKEZİ
Gazetemizin Köşe Yazarları’ndan Rahmi Sağlık’ın Trakya Üniversitesi’nde (T.Ü.) okuyan 3. torunu Büşra Sağlık’ta 4 yıllık “Kamu Yönetimi” Bölümü’nü bitirdi. Diploma Töreni’ne katılan Rahmi Sağlık, diğer veliler gibi büyük mutluluk yaşadı.
İlk torunu Zeynep Sağlık’ta Trakya Üniversitesi Peyzaj Bölümü’nden mezun olarak diplomasını almıştı. İkinci torunu Zehra Sağlık ise Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde 4 yıllık “Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri” Bölümü’nü, 2013 Haziranı’nda bitirerek diplomasını alırken yazarımız, ikinci tören mutluluğunu yaşamıştı. 3. torununun da Üniversite’yi bitirmelerinden mutlu olduğunu söyleyen Rahmi Sağlık; “3 torunumun diploma törenlerine katıldık. Allah ömür verip nasip ederse son torunum Eymen Sağlık’ta inşallah üniversiteyi bitirip onunda diploma törenine katılırız. Allah herkese torun sevgisini ve böyle mutlu günleri yaşatsın!” diye konuştu.
Tüm Üniversitelerde okumaya devam eden gençlerin de başarı ile öğrenimlerini tamamlamalarını dilediğini söyleyen Sağlık; “Mezun olanları ve ailelerini tebrik ediyorum. Bundan sonrada üstün başarılarla dolu, sağlıklı ve mutlu uzun bir ömür diliyorum” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here