“Koşabiliyorken Koş Projesi” kayıtları başladı

13
* Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sporla Sağlıklı Yaşam “Koşabiliyorken Koş” Projesi kayıtları başladı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sporla Sağlıklı Yaşam “ Koşabiliyorken Koş” Projesi kayıtları başladı. 
18 yaş ve üstü kişilere yönelik olan proje, tamamen ücretsiz olup müracaat için, Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Uzmanı Deniz Poyraz’a başvurmaları gerekiyor. 
Atıcılık, Badminton, Basketbol, Bocce, Judo, Masa Tenisi, Satranç, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Halk Oyunları, Yürüyüş ve Kültür Fizik Hareketleri olmak üzere toplam 12 branş olacak.
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Uzmanı Deniz Poyraz, antrenörler eşliğinde dileyen herkesin sağlıklı ve güvenli bir şekilde spor yapacağını belirterek şunları söyledi;
“Profesyonel antrenörler gözetiminde bilinçli ve sağlıklı spor yapma imkânını tüm halkımıza sunuyoruz. Bu projeye anne- babaların spor yaparak çocuklarına iyi örnek olup onları spora teşvik etmelerini sağlayacağız” dedi.  (ş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here