Köpeği ezmemek için şarampole uçarak takla attı

14
Kazazede hakkında Devlet Hastanesi’nden ve Kırklareli İl Sağlık Müdürü’nden bilgi alamadık.
HABER MERKEZİ
Gökhan Kahraman (30) yönetimindeki Kırklareli İl Özel İdaresi’ne ait kamyon köpeğe çarpmamak için kontrolü kaybederek şarampole uçtu.
Organize Sanayi Bölgesi’ne 150 metre mesafede, Kırklareli İl Özel İdaresi’ne ait 39 AT 983 plaka sayılı Kamyon sürücüsü Gökhan Kahraman’ın önüne aniden çıkan köpeği ezmemek için direksiyonu kırdığı, hâkimiyeti kaybederek şarampole uçtuğu ve kamyonun şarampole yuvarlanma sırasında takla atarak tarlaya düştüğü öğrenildi.
Hamidiye Köyü’ne taş götüren kamyonda sürücünün bulunduğu bölümün tamamen çöktüğü ve araç sürücüsünün kamyondan sağ çıktığını görenler, sürücünün kurtulmasını mucize olarak niteleyerek; “Allah korumuş” dediler. 
Yaralı olarak Kırklareli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Gökhan Kahraman hakkında Devlet Hastanesi Acil Servisi’ni aradık, Acil Servis bizi Nöbetçi Memur’a yönlendirdi. Nöbetçi memur talebimizi dinlemeden “Beni aramayacaksınız ben bilgi veremem, acil servisi arayın” dedi. Ve sesini yükselterek, kaba saba bir üslupla bizi def etti ve telefonu yüzümüze kapattı. Aslında biz konu ile ilgili ısrarcı olmadık, üslup olarak da nezaketimizi bozmadık ama karşımızdan da aynı nezaketi göremedik. 
İşimizi yapabilmek adına bu defa Sağlık İl Müdürü Metin beyi aradık, İl Müdürü Metin bey, konu ile ilgileneceğini ve Hastane Baştabibi’ni arayarak, bizi aramasını sağlayacağını söyledi. Ama ne yazık ki, bizi kimse aramadı. Bu yüzden kaza geçiren Gökhan Kahraman’ın sağlık durumu hakkında bir bilgi alamadık.  Gökhan Kahraman’a geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyoruz. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here