Kooperatif ortakları, Mustafa Özırmak ile “yola devam” dedi

14
Kırklareli S.S. 250 Sayılı Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’nin 2010-2011 İş Yılı Olağan Genel Kurulu’na tek liste olarak çıkan Mustafa Özırmak genel kurula katılan 552 kooperatif ortağının 450’sinin oyunu olarak yeniden başkan seçildi.
  
HABER MERKEZİ
Kırklareli S.S. 250 Sayılı Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’nin 2010-2011 İş Yılı Olağan Genel Kurulu 19 Kasım 2011 Cumartesi günü yapıldı. Genel Kurulun gündem maddelerinin kooperatife katılan ortaklar tarafından sırayla oylanmasının ardından Yönetim Kurulu üyeliklerine 5 asil, 5 yedek, Denetim Kurulu Üyeliklerine 2 asil, 2 yedek Birlik genel kurulunda kooperatifi temsil edecek asil ve yedek üye seçimi gizli oylama ile yapıldı.
Mustafa Özırmak Başkanlığı’nda mevcut yönetimin yeniden yönetime talip olması ile tek liste şeklinde yapılan seçime katılan 552 ortaktan 450’si oy kullandı. Yönetim Kurulu Üyelikleri için kullanılan 450 oyun 5’i boş olduğundan geçersiz sayıldı. Buna göre Yönetim Kurulu Asil Üyeliği’ne Mustafa Özırmak, Şaban Kula, İrfan Kütük ve Adnan Avcu 445 oy ile seçilirken, Remzi Altıntaş 443 oy ile seçildi.
Birlik Temsilciliği Asil Üyelikleri için 450 oy kullanıldı ve bu oyların 5’i boş olduğu için geçersiz sayıldı. Buna göre; Mustafa Özırmak, Abdurrahim Özdağ, İsmet Cebeci, Erdem Yüksekoğul, Mustafa Minsolmaz, Hasan Akın, Hasan Savaş Dursun, Selahattin Uygun, Şeref Erkal ve Ahmet Azay 445 oy ile Birlik Temsilcisi Asil Üyesi seçildi.
Denetim Kurulu Asil Üyelikleri için 447 oy kullanıldı ve bu oyların 3’ü boş olduğu için geçersiz sayıldı. Buna göre; İbrahim Sarı ve Mustafa Yavaş 444 oy ile Denetim Kurulu Asil Üyeliği’ne seçildi.
Yapılan genel kurul seçimleri sonrasında tekrardan yönetime seçilen Kooperatif Başkanı Mustafa Özırmak yönetim olarak kendilerine verilen destekten ötürü duyduğu memnuniyet ile ilgili kısa bir konuşma yaparak şunları kaydetti;
“Değerli arkadaşlar, hep birlikte bir yarışa çıktık. Bu yarışı Cenab-ı Allah bizi utandırmadı ve bütün arkadaşlarımız ile beraber bu yarışı başarı ile bitirdik. Bizi destekleyen tüm arkadaşlarımızı şahsım yönetim ve denetim kurulundaki arkadaşlarım adına teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.” (cs)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here