Komisyon raporları birer birer kabul edildi

17
Kırklareli İl Genel Meclisi’nin Eylül Ayı Toplantıları 01 Eylül 2014 Pazartesi günü saat 11.00’de Kırklareli Valiliği Atatürk Toplantı Salonu’nda yapılan 1. Birleşim ile başladı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Genel Meclisi’nin Eylül Ayı Toplantıları 01 Eylül 2014 Pazartesi günü saat 11.00’de Kırklareli Valiliği Atatürk Toplantı Salonu’nda yapılan 1. Birleşim ile başladı. Ağustos Ayı 5. Birleşimi’ne ait tutanak özetinin görüşülüp kabul edilmesi ile başlayan toplantılarda gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.
Gündemin ilk maddesinde yer alan Hayırsever vatandaş Ahmet Azman tarafından Lüleburgaz’da Gündoğdu Mahallesi’nde Ortaokul yapılmak üzere bağışlanan 6.475,12 m2’lik taşınmaz arazi ile ilgili olarak Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu tarafından hazırlanan rapor İbrahim Akten tarafından okundu. Olumlu yönde hazırlanan komisyon raporu oybirliği ile kabul edildi. Ardından Vize İlçesi’nin Evrencik Köyü’nde mülkiyeti TRAÇİM Çimento San. ve Tic. A.Ş.’ye ait taşınmaz üzerine “Atık Su Arıtma Derin Deniz Deşarjı Tesisi Projesi Onayı” Genelgesi uyarınca “Yüzey Suyu Toplama Havuzu” yapılması konusunda hazırlanan İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporu Kenan Çiftçi tarafından okundu. Olumlu yönde hazırlanan rapor oybirliği ile kabul edildi. Birleşimin son gündem maddesini Vize İlçesi Pazarlı Köyü köy yerleşik alanının yeniden tespiti ile ilgili olarak hazırlanan İmar ve Bayındırlık Raporu’nun Kenan Çiftçi tarafından okunması oluşturdu. Olumlu yönde hazırlanan rapor oybirliği ile kabul edildi. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here