Kofçazlılar Derneği’nden Serhatspor’a moral yemeği

15
Kofçazlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimi Kofçaz Serhatspor Kulübü Yönetimi ve Sporcuları’na Dernek Lokali’nde 15 Şubat 2013 Cuma günü saat 19.00’da Moral Yemeği verdi. 
HABER MERKEZİ
Yemeğe; Dernek Başkanı M. Fikret Akın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mustafa Ülver, Bahtiyar Ergül ve Hakkı Ünlü, Kofçaz Belediye Başkanı Nuri Çalışkan ve Kofçaz Serhat Spor Kulübü adına, Başkan Ahmet Öztürk, 2. Başkan Hakan Adalı, Genel Sekreter Fatih Eser, Teknik Sorumlu Osman Karakahya ve futbolcular katıldı.
 Samimi bir ortamda gerçekleşen Moral Yemeği’nden önce bir konuşma yapan Kofçaz Serhat Spor Kulübü Genel Sekreteri Fatih Eser;
“Öncelikle Dernek Yönetimimize bizi böyle bir vesile ile bir araya getirdikleri için teşekkür ediyorum. Biz Yönetim Kurulumuzla beraber bu yola girerken bir ilçe takımının olması gereken seviyelere ulaşması için ne gibi çalışmalar yapabiliriz konusu üzerinde daha çok durduk. İlk etapta maçlarımızı yapabileceğimiz bir stadımız dahi olmadığını ve ilk amacımızın stadımızın yapılması gerekliliğini ortaya attık. Bu konuda Sayın Valimiz Mustafa Yaman, Sayın İl Özel İdare Genel Sekreterimiz Ziya Eser, Sayın Belediye Başkanımız Nuri Çalışkan ve Sayın Gençlik Spor İl Müdürümüz Mustafa Yıldız’a yaptığımız ziyaretler ile bu talebimizi dile getirdik. Bu konuda kendilerinden beklediğimizden çok daha fazla ilgi ile karşılaşarak stat talebimizi olumlu sonuçlandırdık. Daha sonra kulübümüzün malzeme ihtiyaçları konusunda araştırmalar yapmaya başladık ve bu konuda Köysel Reçelleri Genel Müdürü Sayın Ayhan Yakar, Ecz. Deniz Öztürk, Ar&Ce Bilişim Sahibi Cem Yavuz Kaçar bizlere yardımlarını esirgemediler. Tabi hedeflerin yüksek olduğu yerlerde maddi gücün de olması gerekliliği herkesin malumudur. Eğer hedefimiz takımızı Süper Amatör lige çıkarmak ise bu hedefe ulaşabilmek için bizlerin çok daha fazla maddi desteğe ihtiyacı var. Belirli bir gelirimiz olmadığı için bizim en büyük gelir kaynağımız kulübümüze yapılacak olan bağışlardır. Genç kardeşlerimizi kahvehanelerden ve birahanelerden kurtarmak istiyor ve onları spora teşvik etmek istiyorsak bu desteği bulmak zorundayız. Kofçaz ilçemizden yetişip şuan Kırklareli’de işadamlığı yapan sizler gibi birçok işadamımız mevcut. Bizlere hedeflerimize yürürken maddi anlamda yardımlarınızı esirgemeyin.  Dönüp baktığımda Mehmet Emin Doğu, Mehmet Fikret Akın, Ali Dermenci,  Savaş Çetin, Hasan Dağ, Mustafa Ülver, Celal Bego, gibi adı daha aklıma gelmeyen birçok işadamımız mevcut. Bu işadamlarımızdan çok açık ve net bir şekilde kulübümüze bağışta bulunmalarını ve bizi bu süreçte yalnız bırakmamalarını istiyorum. Son olarak ta Dernek Yönetimimize bizleri çok samimi bir ortamda ağırladıkları için teşekkür ediyorum” dedi.
Daha sonra söz alan Kofçazlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Fikret Akın;
“İlçemiz Kulübü Serhat Sporumuzu derneğimizde misafir etmek bizler için de mutluluk verici bir durum. Kofçaz “Serhatspor’un Amatör Küme’de tekrar mücadele etmeye başlayacak olması mutluluk verici bir durum. Bizler de yönetim ve camia olarak kendilerine moral ve kaynaşma yemeğine davet ettik ve sizleri burada görmek çok güzel bir durum. Bizler hepimiz Kofçazlıyız. Dernek Yönetimi ve camia olarak maddi ve manevi her ne şekilde yardımımız dokunacaksa biz kulübümüze her türlü desteği vermeye hazırız. Ortak düşüncemiz Kofçaz Serhatspor’un hak ettiği yerlerde olmasıdır. Sizlere bu çıktığınız yolda başarılar diliyor ve her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz” dedi.
Daha sonra yenen yemeklerin ardından yapılan çay ikramı ile birlikte Kofçaz Serhatspor Kulübü adına Başkan Ahmet Öztürk, Kofçazlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Fikret Akın’a kulübe katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti ve yemek sona erdi.
Kulüp yöneticilerinin de dernek yöneticilerinin de futbolcuların da yemekten oldukça memnuniyet duydukları ve yemekte neşeli bir şekilde ayrıldıkları görüldü. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here