Kofçaz’a yapılacak Huzurevi’ne Bakan desteği

19
Kırklareli’nin Kofçaz Belediye Başkanı Nuri Çalışkan, Kofçaz’a yapılacak olan Huzurevi çalışmaları için Ankara’ya gitti.

 


 
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Kofçaz Belediye Başkanı Nuri Çalışkan, Kofçaz’a yapılacak olan Huzurevi çalışmaları için Ankara’ya gitti.
Belediye Başkanı Çalışkan, Ankara’da Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan’ı ziyaret ederek, Kofçaz’a yapılması planlanan Huzurevi hakkında bilgi aktarımında bulundu.
Başkan Nuri Çalışkan, Milletvekili Şenol Gürşan’la birlikte, Aile ve Sosyal Politikalar Başkanı Fatma Şahin’i Makamında ziyaret etti.  Aile ve Sosyal Politikalar Başkanı Fatma Şahin ve Milletvekili Şenol Gürşan, Belediye Başkanı Nuri Çalışkan’a bu konuda destek sözü verdiler. Milletvekili Gürşan, Kofçaz’a yapılacak olan Huzurevi inşaatının yakında başlayacağını ve en kısa sürede bitirilerek hizmete açılacağını ifade etti.
Başkan Nuri Çalışkan, Ankara’ya sık sık giderek, Milletvekili Şenol Gürşan’la görüştüğünü ve Kofçaz için sürekli destek aldığını söyledi.
Çalışkan, Milletvekili Gürşan’ın büyük destekleriyle Kofçaz’ın göç veren değil göç alan bir İlçe olacağını da ifade etti. (Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here