“Kofçaz ziyaretimiz olumlu geçti”

9
* Cumhuriyet Halk partisi (CHP)  Kırklareli İl Başkan Adayı Vecdi Gündoğdu Kofçaz Gezisi’ni değerlendirdi.
HABER MERKEZ
13 Haziran 2012 Pazar günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Kongresi’nde Başkanlık için Adaylığı’nı açıklayan Vecdi Gündoğdu bu kapsamda yaptığı Kofçaz Gezisi’ni değerlendirdi.
Gündoğdu yaptığı gezi sırasında kendisine olumlu yaklaşımlarda bulunulduğunu belirterek şunları kaydetti: 
“Bana ve yanımda bana eşlik eden arkadaşlarıma gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı başta Kofçaz İlçe Başkanımız Abdullah Mutluer ve İl Delegelerimize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.
Kofçaz’da yapmış olduğumuz İl Başkanlığı Adaylık Gezimiz Kofçazlı partililerimiz tarafından çok olumlu karşılandı. Yapmış olduğumuz gezide önümüzdeki süreçte Kofçaz ilçesindeki Belediye Başkanlığı’nı tekrar CHP’ye nasıl kazandıracağımız konusunda karşılıklı görüş alış-verişinde bulunduk. Kofçaz İl Delegelerimiz ve İlçe Başkanımızla beraber yapmış olduğumuz toplantı samimi bir ortam içerisinde Kofçaz İlçe Parti Binasında gece saat 23.00’e kadar sürdü. Aynı zamanda ileriye dönük düşüncelerini bana eşlik eden Merkez İlçe Başkanımız Sahabettin Vardar ile birlikte Kofçaz İlçe Başkanımız fikir alış-verişlerinde bulundular.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here