Kofçaz Serhatspor Kaymakam Özderin’i ağırladı

19
Kırklareli’nin Kofçaz Kaymakamı Enver Özderin, Kofçaz Serhat Spor Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk’ün davetlisi olarak görev dağılımından sonraki ilk Yönetim Kurulu Toplantısı’na onur konuğu olarak katıldı.
HABER MERKEZİ
Kofçaz Serhat Spor Kulübünün ilçeye ve ilçedeki gençlere nasıl katkı sağlayabileceği ve nasıl kalıcı gelir elde edebileceğin konularının tartışıldığı toplantıda Kaymakam Özderin ve Kulüp yöneticileri fikir paylaşımında bulundular. Kaymakam Özderin; “Kofçaz Serhat Sporumuzun davetine bizde icabet ettik. Kendilerine yanlarında olduğumuzu belirttik ve başarılar diledik” dedi.
Kulüp Başkanı Ahmet Öztürk ise; “Sayın Kaymakamımızı Kulübümüzde ağırlamak bizim için büyük mutluluk. Kendisi ile gençlerimiz için ortaklaşa neler yapabiliriz ve kalıcı gelir nasıl sağlayabiliriz konularını tartıştık. Kendileri bize güzel fikirler ve ortaklaşa uygulayabileceğimiz planlardan bahsetti ve bizler bu konularda mutabık kaldık. Sayın Kaymakamımız bizi kırmayıp toplantımıza icabet etti kendisine de sizin aracılığınız ile teşekkür ederim” dedi. Fatih Eser

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here