Kofçaz Serhatspor Halı Saha Turnuvası’nın Şampiyonu Lassa Time

30
Kofçaz Serhad Spor’un Kırklareli’de düzenlediği ve 12 takımın katıldığı “Halı Saha Turnuvasi”nın finali 01 Eylül 2014 Pazartesi günü saat 22.00’de Bilgiç Hotel Halı Sahası’nda yapıldı.
HABER MERKEZİ
Kofçaz Serhad Spor’un Kırklareli’de düzenlediği ve 12 takımın katıldığı “Halı Saha Turnuvasi”nın finali 01 Eylül 2014 Pazartesi günü saat 22.00’de Bilgiç Hotel Halı Sahası’nda yapıldı.
Turnuva Final Gecesine; Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, Kofçaz Belediye Başkanı Mehmet Balcı, Kırklareli Damızlık Birliği Başkanı Ali Dermenci, Kofçaz Serhad Spor Başkanı Ahmet Öztürk, 2. Başkan Fatih Eser, Genel Kaptan Emre Karaman, Teknik Sorumlu Osman Karakahya, Doğu Süt Ürünleri Sahibi Emrullah Doğu ve çok sayıda davetli katıldı.
Final maçını rakibini 5-3 yenen Lassa Time kazandı ve turnuvanın şampiyonluğunu elde etti. 1.lik kupasını Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, 2.lik kupasını Kofçaz Belediye Başkanı Mehmet Balcı, 3.lük kupasını Kırklareli Damızlık Birlik Başkanı Ali Dermenci takım kaptanlarına takdim ettiler.
Kofçaz Serhad Spor Kulübü Bilgiç Hotel sahibi Sedat Bilgiç’e halı saha turnuvasında kapılarını kulübe açtığından ve yardımcı olduğundan dolayı plaket takdim etti. Sedat Bilgiç’e plaketi kulüp Başkanı Ahmet Öztürk’ün ricası üzerine Genel Sekreter Ziya Eser ve Emrullah Doğu verdiler. Daha sonra beraber çektirilen hatıra fotoğrafı ile turnuva sona erdi.
Başkan Ahmet Öztürk; “Hayırlısı ile burada düzenlemiş olduğumuz turnuvayı noktalamış olduk. Davetimizi kırmayıp iştirak eden İl Özel İdare Genel Sekreterimiz Ziya Eser’e, Belediye Başkanımız Mehmet Balcı’ya, Damızlık Birlik Başkanımız Ali Dermenci’ye,  Doğu Süt Ürünleri sahibi Emrullah Doğu’ya ve tüm sporseverlere teşekkür ediyorum. Sayın Sedat Bilgiç’e de bize yaklaşımından ve yardımların dolayı kulübümüz adına teşekkürlerimi bir kez daha sunuyorum. Kazasız belasız bitirdik turnuvamızı ve hedeflediklerimize de ulaştık. Şimdi önümüzdeki hafta başında Kofçaz’daki turnuvamızı da bitirip lige hazırlanmaya başlayacağız” dedi. (Fatih Eser)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here