Kofçaz Serhat Spor tanıtım ziyaretlerinde

20
Kırklareli’nin Kofçaz Belediye Başkanı Nuri Çalışkan ve Kofçaz Serhat Spor Kulübü Heyeti, Kırklareli İl Özel İdare Genel Sekreteri Ziya Eser ve Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Yıldız’ı makamlarında ziyaret etti.  
HABER MERKEZİ
İlk olarak Kırklareli İl Özel İdare Genel Sekreteri Ziya Eser’i ziyaret eden heyet, Genel Sekreter Ziya Eser’e üzerinde isminin yazılı olduğu kulübün formasını ve sponsor firma Köysel Reçelleri’nin hazırladığı reçel ve konservelerin bulunduğu yöresel ürünlerden oluşan hediye paketini takdim etti. 
Genel Sekretere yeni görevinde başarılar dileyen heyet ile Kofçaz’lı olan Genel Sekreter arasında samimi bir sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Kulüp Başkanı Ahmet Öztürk,  Genel Sekretere Kulübün yeni oluşumu ve amaçları ile ilgili bilgiler verdi.  Genel Sekreter Ziya Eser’de ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  
Daha sonra Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Yıldız’ı ziyaret eden heyet burada da Mustafa Yıldız’a hediyeler verdikten sonra Kulüp Başkanı Ahmet Öztürk, Kulüp Genel Kaptanı Fatih Eser ve Teknik Sorumlu Osman Karakahya kulüple ilgili istek ve temennilerini kulübün yeni oluşumu ve amaçları ile ilgili Müdür Mustafa Yıldız’a bilgiler verdi. Daha sonra Kofçaz’daki Stadın yapımının kulüp ve ilçe halkı açısından önemine ve Kulüp olarak ve ilçe olarak stadın yapılması isteklerini belirttiler.
İl Müdürü Mustafa Yıldız da heyete ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirttikten sonra stat ile ilgili çalışmaların başlatıldığını ve Kofçaz ilçesine stat kazandırmanın kendilerini de memnun edeceğini belirtti.  
Ziyaretlerin ardından gazetemize açıklamada bulunan Kulüp başkanı Ahmet Öztürk;  “Öncelikle Belediye Başkanımız Nuri Çalışkan’a bizi yalnız bırakmayıp yanımızda olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Bizler Kofçaz Serhat Spor Kulübü heyeti olarak bugün gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretler ile Genel Sekreterimiz ve İl Müdürümüzle hem tanışıp kaynaşma imkânı bulduk hem de kendilerine kulübümüzü tanıtma ve amaçlarımızı birebir olarak anlatma imkanı bulduk. Sayı Genel Sekreterimize ve İl Müdürümüze bize gösterdikleri yakınlıktan dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum.  Biz taleplerimizi ilettiğimizde Genel Sekreterimiz de İl Müdürümüzde bizlere kanunlar ve imkânlar çerçevesinde her türlü imkânı ve kolaylığı sağladılar. Biz Kofçaz Serhat Spor Kulübü olarak ziyaretlerimize devam edeceğiz ve kulübümüzü tanıtmaya amaçlarımızı, düşüncelerimizi sayın devlet büyüklerimize ve halkımıza anlatmaya devam edeceğiz. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.
Kofçaz Serhat Spor Kulübü Heyeti’nde; Kofçaz Belediye Başkanı Nuri Çalışkan, Kulüp Başkanı Ahmet Öztürk, Kulüp 2. Başkanı Hakan Adalı, Kulüp Genel Kaptanı Fatih Eser, Teknik Sorumlu Osman Karakahya ve Kulüp Sponsoru Köysel Reçelleri Genel Müdürü Ayhan Yakar hazır bulundular. (Fatih Eser)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here