Kofçaz Serhadspor 60’tan sonra coştu

36
1. Amatör Lig A Grubu mücadelesinde 19 Ekim 2014 Pazar günü..
HABER MERKEZİ 
1. Amatör Lig A Grubu mücadelesinde 19 Ekim 2014 Pazar günü Kırklareli Vali Mustafa Yaman Stadı’nda Kofçaz Serhadspor ile Karahıdırspor karşı karşıya geldi. Saat 19.30’da başlayan mücadele 4-2 Kofçaz Serhadspor’un üstünlüğü ile sonuçlandı.
Maçın hemen başında Onay Karagöz’ün 35 metreden attığı füze ile 1-0 önde geçen Kofçaz Serhadspor daha sonra oyunun hakimiyetini Karahıdırspor’a kaptırdı ve ard arda kalesinde gördüğü goller ile 2-1 yenik duruma düştü. 2. yarının 60. dakikasında oyuna alınan Umut Elveren 60. ve 70. dakikalarda attığı goller ile Kofçaz’a yeniden hayat verdi. Maçın son dakikaların ceza alanına cephe pozisyonda kullanılan serbest vuruşu da Kofçaz adına gole çeviren Kaptan Ali Ozan Araç maçın skorunu tayin etti. 4-2. 
Maç sonunda gazetemize demeç veren Kofçaz Serhad Spor Teknik sorumlusu Osman Karakahya; “Ligin ilk maçı ve güzel bir galibiyet aldık. Oyuncularımı gönülden kutluyorum. İyi başlayıp iyi bitirdik. Maçın ortalarında ve ilk yarının ilk 10 dakikasından sonraki süreçte yeni takım olmamızın dezavantajlarını yaşadık ama kaliteli topçular almamızın avantajını da maç sonunda gördük. Rakibimizi de tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Lig uzun maraton iyi başladık İnşallah iyi bitiririz” dedi.
Kofçaz Serhadspor maçından önce Kofçaz Belediye Başkanı Mehmet Balcı ve Kofçaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Arslan futbolcular ile bir süre sohbet ettiler ve başarılar dilediler. 
Ligde alınan diğer sonuçlar ise; Eskitaşlı 1-Trakya Gençlik 6, Özerspor 2-Sergen 4, Üsküpspor 1- Celaliye1 şeklinde oldu. (Fatih Eser) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here