Kofçaz Kaymakamı Başak KÖYDES Projeleri’ni yerinde inceledi

15
Kırklareli’nin Kofçaz Kaymakamı Ali İhsan Başa,..
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Kofçaz Kaymakamı Ali İhsan Başak,  İl idaresi Kanunu gereği denetlemeye tabi tutulan KÖYDES Projesi uygulanan Ahmetler Köyü’nde yapılmakta olan İçme Suyu Altyapı Çalışmaları’nın durumunu beraberindeki heyet ile birlikte incelemelerde bulundu.
İncelemelerde Kaymakam Başak ile birlikte, Yazı İşleri Müdürü Cengiz Halit Şen, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan Doğan, Mal Müdür Vekili Tunay Üstün ve Köy Muhtarı Necati Vardar hazır bulundu.
İnceleme ziyareti sırasında Ahmetler Köyü ve civardaki köylerde birçok hayır işinde bulunan Hasan Uçar ve eşi Hatice Uçar’ı da ziyaret eden Kaymakam Başak ve beraberindeki heyet, köy halkının yapmış olduğu kışlık hazırlıklarını da ilgi ile inceledi. Kaymakam Başak özellikle köylü kadınların kaynattığı pancar pekmezini ilgi ile izledi ve kendisi de pekmez kazanını karıştırdı. Köy halkının da büyük memnuniyet duyduğu ziyarette vatandaşlar ile bir süre sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Kaymakam Başak daha sonra beraberindeki heyet ile köyden ayrıldı. (Fatih Eser) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here