Kofçaz Belediyesi iftar düzenledi

5
Kırklareli’nin Kofçaz İlçesi Yeni Mahalle Cumhuriyet Caddesindeki Pazar Meydanı’nda yaklaşık bin kişinin katılımı ile düzenlenen İftar Programı saat 19.30’da Kur’an okunma…………
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Kofçaz İlçesi Yeni Mahalle Cumhuriyet Caddesindeki Pazar Meydanı’nda yaklaşık bin kişinin katılımı ile düzenlenen İftar Programı saat 19.30’da Kur’an okunması ile başladı. Kuran programının ardından Kofçaz Belediyesi tarafından ilçede bugüne kadar rahmetli olmuş tüm geçmişler için mevlid okutuldu..
Belediye Başkanı Mehmet Balcı İftar Programı’ndan sonra yaptığı konuşmada, Ramazan ayında tüm İslam aleminin birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularıyla bir birlerine bağlanmaları gerektiğini kaydetti.
İftar Programı’nın ardından son yayınlanan kararname ile Kofçaz ilçesinden Edirne ili Meriç İlçesi’ne atanan Kofçaz Kaymakamı Ali İhsan Başak’a hizmetlerinden dolayı plaket takdim edildi. İftar Programı gösterimi yapılan Hacivat-Karagöz Orta Oyunu’nun sergilenmesi ile son buldu.
İftara Kofçaz Kaymakamı Ali İhsan Başak, Kofçaz Belediye Başkanı Mehmet Balcı, Kırklareli Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü Hakan Keçeci, Kırklareli DSYB Başkanı Ali Dermenci kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. (f.e.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here