Kocaman’a, kocaman sıkıyönetim

25
Fenerbahçe Yönetim Kurulu, Karabük Maçı’ndan sonra 4. istifasını veren Aykut Kocaman’ın, 3 gün 3 gece peşinden koşarak, “Yalvar-yakar” misali istifasını geri aldırdı. 
Yönetim Kurulu, Aykut Kocamanı geri getirdi getirmesine amma duygusal yapısı nedeniyle, medya baskısından  uzak tutmak için, öyle bir karar aldı ki; sanki Sıkıyönetim Kararı gibi bir karar!… 
1- Aykut Kocaman; etkilenmemek için gazetelerdeki spor haberlerini okumayacak. Televizyonların spor programlarını izlemeyecek. Kulübün kurumsal iletişim departmanı tarafından hazırlanan günlük hazırlanan medya raporları artık masasına konmayacak.
2- İlk maddeye bağlı olarak yalnız Samandıra’ya konsantre olacak, sadece antrenman yaptıracak, takımı maça hazırlayacak ve toplantılar yapacak.
3-  Aykut Kocaman, artık basın toplantılarında, sadece o günkü maçın 90 dakikasını değerlendirecek ve hakemler hakkında yorum yapmayacak.
4- Yönetim, Kocaman’a destek amaçlı yardım eli uzatacak ve en az 2 yönetici, haftada 5 günü Samandıra’da olacak, takımla birlikte zaman geçirecek. Futbolcularla birlikte yemekler düzenlenecek, takım içi iletişim artacak. Bu atmosferin takıma güç katması bekleniyor. (Bu 4 madde ile ilgili Kaynak H.T)
Ben bu kararın adını koyamadım! Sıkıyönetim mi? Ambargo mu? Özgürlüğü kısıtlamak mı? Gözetim altında bulundurmak mı?  Ne desem bilmiyorum! 
“ Eh! “BU KARARIN ADINI DA SİZ KOYUN!” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here