Kocahıdır Mahallesi’nde temizlik çalışması yapıldı?

12
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Kocahıdır Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde bulunan sağlık açısından risk oluşturan ve çirkin görünümüyle dikkat çeken………
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Kocahıdır Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde bulunan sağlık açısından risk oluşturan ve çirkin görünümüyle dikkat çeken arsalarda temizlik çalışması yapıldığını belirterek, vatandaşlardan boş arazilere çöplerin atılmaması için destek istedi. 
28 Ağustos 2013 Çarşamba günü Kocahıdır Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde bulunan boş arsalarda yapılan temizlik çalışmasını incelemek üzere giden Başkan Çağlayan, çalışmalarının titizlikle sürdüğünü kaydetti.
Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan: “Halkın sağlığı açısından tehlike ve çevre kirliliği oluşturan boş arsalar üzerinde temizlik çalışması yapılıyor.  Havaların sıcak olmasından dolayı haşerelerin ve görüntü kirliliğinin önüne geçebilmek amacıyla yürütülen çalışmalarda, Temizlik İşleri,  Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, boş arsalar ve yol kenarlarında biriken yabani ot ve çöpleri temizliyor. Greyder ve diğer iş makinelerinin de yer aldığı çalışmalar sayesinde alan temizlenmiş olup, haşerelerin üremeleri engellenmiştir.  
Daha sonra mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Çağlayan, temizlik çalışmalarının kalıcı olabilmesi için vatandaşların duyarlı olması gerektiğini, Belediye Başkanlığının kent genelinde temizlik çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi. (Savaş Eskici)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here