KLÜ’den Istranca Toplantısı

15
* Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Istranca Toplantısı düzenliyor.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 22 Aralık 2009Salı günü saat 09.30’da Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü binasında “2010’a Girerken Kırklareli’nin Sosyo-Ekonomik Sorunları ve Çözüm Önerileri” konulu Istranca Toplantısı düzenledi.
Programda Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç’ın açılış konuşmasının ardından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülfettin Çelik konuşmasını yapacak.
Daha sonra Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan’ın konuşmasının ardından, Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel; Kırklareli ekonomisinin güçlü ve zayıf yönleriyle ilgili konuşma yapacak.
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş’ın Kırklareli ilinin sosyo-ekonomik açıdan bugünü ve geleceği konulu konuşmasının ardından toplantıya ara verilecek.
Aranın ardından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç Dr. Osman Nuri Özalp kardeş şehirler olan Kırklareli – Waldrof şehirlerinin yönetim anlayışı karşılaştırılması yapılacak.
Daha sonra Kırklareli SMMMO Başkanı Burhan Üstünkol Kırklareli işletmelerinin muhasebeye bakış açısı konulu konuşmasını yapacak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Canbaz’ın konuşmasının ardından toplantı sona erecek. (yy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here